Litvínov – Vienna 2:2 (po pr.) | Skellefteå – Košice 3:0 (kon.) | Tappara – Vítkovice 2:1 (kon.)
TPS – Jyväskylä 4:1 (kon.) | Kärpät – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Linköping – Liberec 3:6 (kon.)
Växjö – Djurgården 3:3 (kon.) | Storhamar – Salzburg 3:2 (kon.) | Stavanger – Eisbären 3:3 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 4:1 (po pr.) | HV71 – Třinec 3:1 (kon.) | Mannheim – Blues 3:2 (kon.)
Mníchov – Rauma 0:3 (kon.) | Zürich – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Davos – IFK Helsinky 5:2 (kon.)
Luleå – Färjestad 1:3 (kon.)
Växjö Lakers
3:3 (0:1, 2:0, 1:2)
Djurgårdens IF
cz Utorok 06.10.2015, 19:00 • Vida Arena • Liga majstrov • 1/16 finále

Je dobojováno! Ve třetí třetině si hosté vzali jednobrankový náskok zpět, který se hokejistům domácího klubu sice podařilo dorovnat, ale jednogólové manko z úvodního vzájemného duelu ani přes odvolání brankáře v závěru základní hrací doby nesmazali. Do 2. kola Play-off tak postupuje stockholmský celek Djurgårdens IF. (21:21:50)

59:53
    Hokejisté Lakers si vytvořili mírný tlak, ale ohrozit Armalise už nedokázali.

59:01
    Hosté vyhodili kotouč takřka přes celé hřiště a puk se zastavil až o tyč.

58:52
    Johansson zpoza brány přihrávkou oslovil Gyngeho, jehož razantní pokus z předbrankového prostoru zneškodnil Armalis, před kterým se uskuteční buly.

58:33
    Växjö Lakers zkouší hru bez brankáře.

57:52
    Brankář Djurgårdenu se musel znovu činit, tentokrát chytil střelu Reddoxe.

57:29
    Johansson předvedl odvážný individuální průnik, při kterém se dostal za záda obránců, ale na gólmana hostí si v zakončení z bezprostřední blízkosti nepřišel.

56:24
    Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry a byl jim tak odpískán icing.

55:10
    Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu, oba brankáři jsou v plné permanenci.

53:43
    Domácí jsou u puku a pokusí se co nejdříve vsítit čtvrtý gól, který by jim zajistil prodloužení.
    Calle ROSÉN - 3:3

51:55
    Växjö právě vstřelila branku!
    Je znovu vyrovnáno! Zpoza brány vyjel CALLE ROSÉN a gólmana hostujícího týmu překvapil pohotovou přesnou střelou letící pod horní tyč. Asistence: Richard Gynge.

50:38
    Ekipa Djurgårdenu si nedokázala přesně přihrát a je pískáno zakázané uvolnění.

50:00
    Před námi je závěrečných deset minut, domácí by vzhledem k prvnímu duelu museli vstřelit dvě branky a neinkasovat, aby se šlo do prodloužení.

48:48
    Armalis si připsal první zákrok, když chytil střelu od modré čáry.

48:01
    Střídání brankářů v týmu Djurgårdens IF: Tellqvista nahradí Armalis.

47:44
    Hráči na ledové ploše svádějí urputné souboje o kotouč, který každým okamžikem mění majitele.

Lukáš Jasoněk

Góly a asistencie: 32. Heikkinen (Murphy, Rosén), 40. Heikkinen (Rosen), 52. Rosén (Gynge) – 11. Brodin (Sallinen, Press), 43. Eriksson (Hage), 44. Anderson

Växjö Lakers: Steen (Nihlstorp) – Murphy, Heikkinen, Varakas, Larsson, Laakso, Martinsson, C. Rosén – Hennessy, A. Johansson, Hillding – Gynge, Kiiskinen, R. Rosén – Josefsson, Lundh, Reddox – Rydahl, Söderqvist, Fröberg – M. Johansson
    Djurgårdens IF: Tellqvist (49. Armalis) – Högström, Holm, Hultström, Norell, Englund, Press, Ollas Mattsson – Brodin, Sallinen, Thoresen – Anderson, Sörensen, Lundberg – Rundqvist, Vejdemo, Alvarez – Eriksson, Ahlén, Hage – Heinero

Rozhodca: Leppänen (FIN), Holm – Malmqvist, Lundgren (vš. SWE)
    22.09.2015
    Djurgården - Växjö 4:3

Góly a asistencie: 6. Sorensen (Hultstrom), 15. Ljungh (Alvarez), 35. Brodin (Alvarez, Ljungh), 46. Forsberg (Brodin, Anderson) – 15. Hennessy (Kiiskinen), 45. Josefsson (Reddox), 48. Hillding (Reddox)