Litvínov – Vienna 2:2 (po pr.) | Skellefteå – Košice 3:0 (kon.) | Tappara – Vítkovice 2:1 (kon.)
TPS – Jyväskylä 4:1 (kon.) | Kärpät – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Linköping – Liberec 3:6 (kon.)
Växjö – Djurgården 3:3 (kon.) | Storhamar – Salzburg 3:2 (kon.) | Stavanger – Eisbären 3:3 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 4:1 (po pr.) | HV71 – Třinec 3:1 (kon.) | Mannheim – Blues 3:2 (kon.)
Mníchov – Rauma 0:3 (kon.) | Zürich – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Davos – IFK Helsinky 5:2 (kon.)
Luleå – Färjestad 1:3 (kon.)
Storhamar Hockey Hamar
3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
EC Red Bull Salzburg
cz Utorok 06.10.2015, 19:00Liga majstrov • 1/16 finále

Z mé strany je to dnes vše, přeji všem čtenářům hezký zbytek večera a dobrou noc! (21:23:49)

Utkání je u konce. Norští fanoušci slaví a děkují svým svěřencům potleskem ve stoje. V prvním kole play-off hokejové Ligy mistrů jsme v souboji mezi Storhamar Hockey Hamar a EC Red Bull Salzburg sledovali pohledné a především vyrovnané utkání. Bezpochyby zápas nejvíce ovlivnili skvělí brankáři, bez jejichž výkonů by byl konečný stav skóre úplně jiný. Více štěstí měli domácí Norové, kteří díky zápase v Rakousku a dnešní odvetě postupují do další části Ligy mistrů.

Hvězdy utkání:

Salzburg: LUKA GRAČNAR
    Storhamar: JIMMY ANDERSSON

JImmy ANDERSSON - 3:2

58:50
    Storhamar Hamar právě vstřelil branku!
    JIMMY ANDERSSON trefuje přes celé kluziště odkrytou bránu a o postupujícím do další fáze Ligy mistrů je tak s největší pravděpodobností rozhodnuto! Asistence: Jacob Berglund.

58:23
    Brett STERLING - 2:2

56:36
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Krásná nahrávka v podání Hughese, který našel úplně volného BRETTA STERLINGA, jenž ve vyložené šanci nezaváhal! Asistence: John Hughes.

56:23
    Rozhodčí se rozhodli poslat na trestnou lavici Faheye (SLZ) – dvě minuty za hrubost.

56:23
    Útok hostů byl zastaven kvůli postavení mimo hru. Hra se přiostřila a došlo k vyřizování účtů.

55:42
    Gračnar na střídačce, Salzburg zkusí štěstí v šesti!

55:15
    Gračnar se poohlíží po střídačce a vyčkává pokynů.

Dnešní utkání sleduje 4281 diváků.

53:27
    Domácí se snaží zápas dohrát v klidu, Salzburg se ale stále snaží založit útok a ohrozit soupeřovu bránu.

52:31
    Sterling se pokoušel zaskočit brankáře střelou přes obránce, ten však jeho pokus zblokoval bruslí.

51:50
    Domácí i hosté v plném počtu.

49:50
    Vyloučen Oksnes (STO) – dvě minuty za hrubost a zároveň Sterling (SLZ) – dvě minuty za držení.

Tomáš Teplý

Góly a asistencie: 11. Andersson (Berglund), 50. Berglund (Bull, Andersson), 59. Andersson (Berglund) – 46. Fahey (Komarek), 57. Sterling (Hughes)

Storhamar Hockey Hamar: Ostlund (Hestmann) – Bull, de la Rose, Eikrem Haugen, Andersson, Oksnes, Baarnhielm, Hagen, Hansen – Jensen, Larrivee, Reichenberg – Berglund, Gustafsson, Zettergren – Skadsdammen, Ronnild, Hesbraten – Langdalen, Gran, Gulliksen.
    EC Red Bull Salzburg: Gracnar (Weinhandl) – Trattnig, Heinrich, Pallestrang, Kutlak, Fahey, Viveiros, Lindner – Duncan, Sterling, Hughes – Walter, Welser, Ferriero – Beach, Komarek, Ledin – Latusa, Bruckner, Hochkofler – Cijan.

Rozhodca: Linde (SWE), Hallin – Waldejier, Kilian (Všichni NOR)

Diváci: 4281
    22.09.2015
    Salzburg - Storhamar 1:3

Góly a asistencie: 49. Beach (Connelly) – 29. Berglund (Gustafsson), 39. Larrivee (Hotham, Jensen), 57. Reichenberg