Litvínov – Vienna 2:2 (po pr.) | Skellefteå – Košice 3:0 (kon.) | Tappara – Vítkovice 2:1 (kon.)
TPS – Jyväskylä 4:1 (kon.) | Kärpät – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Linköping – Liberec 3:6 (kon.)
Växjö – Djurgården 3:3 (kon.) | Storhamar – Salzburg 3:2 (kon.) | Stavanger – Eisbären 3:3 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 4:1 (po pr.) | HV71 – Třinec 3:1 (kon.) | Mannheim – Blues 3:2 (kon.)
Mníchov – Rauma 0:3 (kon.) | Zürich – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Davos – IFK Helsinky 5:2 (kon.)
Luleå – Färjestad 1:3 (kon.)
Frölunda HC
4:1 (1:0, 0:1, 2:0 - 1:0)
ERC Ingolstadt
cz Utorok 06.10.2015, 19:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Liga majstrov • 1/16 finále

Je konec. Dramatický zápas končí šťastněji pro domácí, kteří o svém postupu rozhodli až v dodatečném prodloužení. Frölunda šla na konci první třetiny do vedení zásluhou Widerström. Ve druhé periodě hosté vyrovnali zásluhou Alexandra Barty. Domácí vrátil vedení Fälth a 11 sekund před koncem poslal dvojutkání do prodloužení BENGTSSSON. Po polovině prodloužení rozhodl o postupu Frölundy Lasch. Švédský celek tedy postupuje do další fáze, zatímco pro Ingolstadt Liga mistrů končí. Švédský celek se v příštím kole střetne s Litvínovem. Z mé strany je to vše. Dobrou noc! (21:30:49)

66:26 LASCH - 4:1

66:26
    Frölunda právě vstřelila branku!
    Je konec! Vítěznou branku v prodloužení, která pro domácí znamená postup střílí RYAN LASCH! Ten projel takřka kolem všech hráčů hostů a bez problémů dopravil kotouč do sítě. Asistence: Lukas Bengtsson.

65:00

63:57
    Ani hra ve třech nepřinesla rozhodující branku. Nyní začíná přesilová hra pro hosty.

63:00
    Jenže domácí v přesilovce pořádně nezahrozili a navíc půjdou také do tří. Dvě minuty za dostává Lundqvist.

61:56
    Petr Tatíček je vyloučen na 2 minuty za krosček. Domácí mají velkou příležitost rozhodnout zápas.

60:40
    Začala desetiminutové prodloužení. Domácí do něj vstoupili v euforii a snaží se vstřelit postupový gól.

60:01

59:49 BENGTSSON - 3:1

59:49
    Neskutečné! Do konce utkání už zbývalo posledních deset vteřin a domácí si vynutili prodloužení! Autorem branky je LUKAS BENGTSSON. Asistence: Henrik Tömmernes a Andreas Johnson.

59:27
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

59:03
    Rozběhla se poslední minuta zápasu. Domácím se stále nedaří překonat Pielmeiera.

58:40
    Johansson zůstává na střídačce. Do konce zbývá osmdesát sekund.

58:24
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:01
    Lauridsen zavezl kotouč do útočné třetiny, nahodil jej před branku, kde však nebyl nikdo v červeném. Domácí musí začít od znovu.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 20. Widerström (Fantenberg, Rosseli-Olsen), 42. Fälth (Lehkonen, Carlsson), 60. Bengtsson (Tömmernes, Johnson), 67. Lasch (Bengtsson) – 34. A. Barta (Kohl, Irmen)

Frölunda HC: Johansson (Gustafsson) – Tömmernes, Bengtsson, Larsson, Fantenberg, Lauridsen, Fälth, Bohm – Stålberg, Lasu, Rosseli-Olsen – Carlsson, Lundqvist, Lasch – Figren, Ehn, Lehkonen – Johnson, Sundström, Abbott – Widerström
    ERC Ingolstadt: Pielmeier (Eisenhut) – McNeill, Kohl, Schopper, Friesen, Wagner, Kronthaler, Davidek – Lebler, Laliberte, Tatíček – Irmen, Ross, Elsner – Greilinger, Kubalík, A. Barta – B. Barta, Schmidpeter, Davidek – Th. Pielmeier

Rozhodca: Kurmann (Švýcarsko), Cleasson – Haster, Löfgren (všichni Švédsko)