Litvínov – Vienna 2:2 (po pr.) | Skellefteå – Košice 3:0 (kon.) | Tappara – Vítkovice 2:1 (kon.)
TPS – Jyväskylä 4:1 (kon.) | Kärpät – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Linköping – Liberec 3:6 (kon.)
Växjö – Djurgården 3:3 (kon.) | Storhamar – Salzburg 3:2 (kon.) | Stavanger – Eisbären 3:3 (kon.)
Frölunda – Ingolstadt 4:1 (po pr.) | HV71 – Třinec 3:1 (kon.) | Mannheim – Blues 3:2 (kon.)
Mníchov – Rauma 0:3 (kon.) | Zürich – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Davos – IFK Helsinky 5:2 (kon.)
Luleå – Färjestad 1:3 (kon.)
Luleå HF
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Färjestad
cz Utorok 06.10.2015, 20:00Liga majstrov • 1/16 finále

Färjestad dokázal stáhnout manko z úvodního zápasu, na ledě Luleå Hockey prohrál 0:3, ale po dvou třetinách dnes 3:0 vedl a vypadalo to, že o postupujícím se rozhodne v prodloužení. Ale trefa domácího Mikkelsona z 49. minuty rozhodla o tom, že do dalšího kola CHL postupuje při výsledcích 3:0 a 1:3 právě Luleå Hockey. (22:24:55)

59:44
    Färjestad si vzal oddechový čas.

58:48
    Haugen míří na střídačku, Färjestad hraje v šesti!

58:16
    Färjestadu ubíhá čas velmi rychle, nutně potřebuje skórovat, ale pořádně se mu nedaří ohrozit Lassinanttiho v brance Lulea Hockey.

57:10
    Lassinantti podržel puk, bude se vhazovat.

56:45
    Färjestad se snaží, ale nedostává se do vyložených šancí.

55:00
    Lulea je pět minut od postupu do dalšího kola play-off CHL.

54:17
    Lulea nyní držela poměrně dlouhou dobu puk v útočné třetině, nakonec zakončoval Sandstrom, ale Haugen jeho pokus zneškodnil.

52:17
    Nyní ale Färjestad je aktivní na puku, Lulea ale nechce udělat žádnou chybu. Nyní může rozhodnout každý gól.

50:37
    Domácí fanoušci nyní bouří a cítí šanci na postup. Současně ale Färjestadu stačí vstřelit jednu branku na to, aby dostal zápas do prodloužení.

49:44
    Lulea měla ve třetí třetině více ze hry a zaslouženě dokázala vstřelit branku.
    48:58 Brendan MIKKELSON - 1:3

48:58
    Luleå právě vstřelila branku!
    Lulea snižuje na 1:3 a hlavně zatím střílí postupovou branku. Jmenovitě se o to postaral BRENDAN MIKKELSON, který využil přečíslení tří na jednoho a zkušeně překonal Lassinanttiho. Asistence: Jacob Micflikier, Johan Harju.

46:23
    Haugen si nyní připsal několik důležitých zákroků, v úvodu třetí třetiny je Färjestad pod tlakem. Oba celky vědí, že nyní každý gól může rozhodnout o postupujícím.

44:03
    Färjestad hraje v plném počtu.

42:24
    Nyní mohla kontrovat domácí Lulea. V šanci se ocitl Rajala a pak to zkoušel zápěstím Sandstrom.

42:04
    Färjestad je v úvodu třetí třetiny pod tlakem vinou dvou vyloučení, na puku je Lulea.

42:03
    Skogs (FAR) vyloučen za sekání.

Martin Pešout

Góly a asistencie: 49. Mikkelson (Micflikier, Harju) – 10. Ryno (Johansson, Nygren), 25. Erixon (Asplund, Ryno), 33. Ryno (Johannsson, Haugen)

Luleå HF: Lassinantti (Larsson)- Sandstrom, Mikkleson, Rajala, Micflikier, Harju- Savilahti-Nagander, Sigalet, Sweatt, Wallmark, Cehlarik- Oskarsson, Melart, Lagace, Hedman, Granstrom- Sjalin, Forsberg, Sylvegard, Petrell, Fabricius.
    Färjestad: Haugen (Pogge)- Nygren, Skogs, Olofsson, Roymark, Wallin- Erixon, Gunnarsson, Earl, Johan Persson, Gulas- Arell, Tollefsen, Linus Persson, Eriksson, Johansson-Nygard, Ryno, Ejdsell, Asplund.

Rozhodca: Hribik (CZE), Nord – Yletyinen, Sandström (všichni SWE)
    22.09.2015
    Färjestad - Luleå 0:3

Góly a asistencie: 22. Mikkelson, 38. Rajala (Melart), 48. Harju (Ekarv, Rajala)