Ružomberok – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
Nedeľa 01.11.2015, 14:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga

Tak, to je už od nás všetko. Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (16:43:37)

Vyjadrenia trénerov po zápase:

Ladislav Pecko (tréner Ružomberka): „Musím na to nadviazať. Ak Slovan tvrdí, že hral dobre, tak my sme museli hrať výborne. Prvý polčas sme boli o moc lepším mužstvom, mali sme dve čisté šance, trafili sme brvno. My sme tú hru kontrolovali, my sme hrali celý prvý polčas. Proti Slovanu musíte vyhrávať 1:0 a potom máte šancu na to, aby ste uspeli. Druhý polčas bola hra vyrovnanejšia, prelínala sa z jednej strany na druhú. Znova sme mali veľkú šancu, trafili sme brvno, od brvna do zeme, neviem či bol gól alebo nebol, to je jedno. Slovan dal gól v podstate z prvej šance čo vystrelil na bránu a o našom charaktere svedčí, že sme sa nevzdali, išli sme za vyrovnaním, vyrovnali sme a ešte sme mali ďalšiu šancu a boli sme lepší. Sme sklamaní, že sme remizovali, ale po tom priebehu, že Slovan dal gól a my sme stihli vyrovnať, aspoň máme bod.“

Nikodemos Papavasiliou (tréner Slovana): „Hlavne chcem povedať, že hra mala veľmi dobré tempo avšak mali sme nejaké problémy hlavne v prvom polčase a prvú polhodinu. Nakoľko sme mali zranených hráčov, či už Podaného alebo Simovića, museli sme na to zareagovať zmenou pozície rôznych hráčov. Tak isto sme stratili Marka Milinkovića, problémy sme mali s Čikošom, ale tí hráči, ktorí hrali, hrali veľmi dobre. Hlavne v druhom polčase sme kontrolovali hru, mali sme veľa šancí, ale som sklamaný, keďže tam bola Peltierova šanca a potom sme z protiútoku dostali gól. To sa nemalo stať, lebo my sme ten tím, ktorý by mal kontrolovať hru a získať tri body. To sa nám však dnes nepodarilo, ale ideme ďalej. Som rád, na akej ceste sú hráči, postupne sa zlepšujú a hrali dobre.“

Počas celého stretnutia sme videli množstvo šancí, pričom viac ich mali domáci hráči, no góly si aktéri stretnutia nechali až do záverečných minút. V 86. minúte otvoril skóre hosťujúci Tamás Priskin, no to nebolo všetko a minútu pred koncom riadneho hracieho času vyrovnal na konečných 1:1 Miloš Lačný. Ešte vám prinesieme hodnotenie zápasu z pohľadu oboch trénerov.

90+2

90+2
    Domáci hráči sa po centri do šestnástky dožadujú rohu, rozhodca končí zápas.

90+2
    Prenikajúci Masaryk je faulovaný a v závere bude ešte Ruža zahrávať priamy kop.

90+1
    Lopta sa postupne dostáva k Masarykovi, ktorý z postavenia mimo hry triafa do žrde.

90+1
    Ružomberok získal priamy kop.

90
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

89
    Ružomberok dal gól!
    MILOŠ LAČNÝ dostáva výbornú prihrávku a zoči voči Jánovi Muchovi sa nemýli! Je vyrovnané a chvíľu pred koncom začíname odznova.

88
    Po priamom kope sa hostia ubránili a išli dopredu, Peltierove zakonečnie chytá Tofiloski.