Plzeň – Královo Pole 38:26 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
38:26 (20:10)
SKKP Handball Brno
cz Streda 25.11.2015, 18:00 • MSH TJ Lokomotiva Plzeň • Chance Extraliga mužů (CZ) • 12. kolo

Plzeň v dnešním utkání potvrdila roli papírového favorita, a hned od začátku šla za vítězstvím! Ve druhém poločase byla hra otevřenější, nicméně domácí si svůj náskok pozorně drželi!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (19:42:19)

Martin Šetlík, trenér SSK Talent M.A.T. Plzeň – Myslím, že jsme utkání měli od úvodu pod kontrolou. Počet obdržených branek za první poločas jsme chtěli udržet i ve druhém poločasu, bohužel se to nepovedlo. Jsem rád, že jsme utkání mohli sehrát v kompletní sestavě, a že jsem mohl protočit všechny hráče.

Martin Novotný, trenér Handball KP Brno – "Myslím, že Plzeň ukázala svou kvalitu, a utkání kontrolovala. My jsme do Plzně přijeli v lehce okleštěné sestavě, a utkání podle toho dopadlo. Nicméně pro náš mladý tým jsou tahle utkání velká zkušenost."

SSK Talent M.A.T. Plzeň – Handball KP Brno 38:26 (20:10)
    Nejvíce branek: Škvařil 7, Tonar 6/2, Jonáš 6 – Mráz 9/2, Hubáček 5, Weintritt 3. Rozhodčí: Dalibor Pavlát, Luděk Točík. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/2. Vyloučení: 6:1. ČK: Ivancev (PLZ).

Konec zápasu. (38:26)
    60
    Svou devátou branku v dnešním utkáním zaznamenal Radek Mráz! (38:26)
    60
    Na druhé straně však odpovídá velmi pěknou brankou Milan Škvařil! (38:25)
    59
    O další branku hostujícího celku se postaral Jan Hubáček, který zůstal zcela osamocený ve středu obrany! (37:25)
    59
    Útočnou akci domácích úspěšně zakončil Jakub Tonar! (37:24)

58
    Ostrou střelu ze středu hřiště vyslal Jan Hubáček, který však trefil jen břevno! (36:24)
    57
    Plzeň však velmi rychle odpovídá zásluhou Milana Škvařila! (36:24)
    57
    Na druhé straně se prosazuje Jan Hubáček! (35:24)
    57
    Na druhé straně se prosazuje Ondřej Šafránek, pro kterého se jednalo o druhou branku v zápase! (35:23)
    56
    Radek Mráz měl k dispozici 7m hod, který dokázal proměnit, a snižuje na rozfdíl jedenácti branek! (34:23)
    55
    Vzápětí se z rychlého protiútoku prosazuje David Poloz, který navýšil plzeňské vedení! (34:22)
    55
    Útočnou akci Plzně vzal na sebe Milan Škvařil, který se prosadil přesnou střelou k tyči! (33:22)

55
    Ze středu řhiště to zkoušel Jan Hubáček, nicméně jeho střelu vyrazil Filip Herajt! (32:22)
    54
    O další domácí gól se postaral Milan Škvařil! (32:22)

53
    Hostující kouč si vzápetí vzal oddechový čas! (31:22)
    53
    Na levé straně zůstal zcela osamocený Ondřej Šafránek, který se dokázal prosadit, a navýšil vedení domácího celku! (31:22)
    52
    Po velmi dobrém zákroku Herajta šla Plzeň do protiútoku, který dokázal úspěšně zakončit David Bičiště! (30:22)