Buffalo – Nashville 2:3 (kon.) | NJ Devils – Columbus 1:2 (kon.) | NY Rangers – Montreal 1:5 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 4:3 (po pr.) | Washington – Winnipeg 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 4:1 (kon.)
Minnesota – Vancouver 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – LA Kings 2:1 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Philadelphia 3:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 4:2 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:5 (kon.)
San Jose – Chicago 2:5 (kon.)
Colorado Avalanche
3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
Ottawa Senators
cz Štvrtok 26.11.2015, 03:30 • Pepsi Center, Denver • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji vám hezký čtvrteční den. (06:16:06)

Milan Michálek (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:56

1. Shane Prince (OTT) 2+1
    2. Gabriel Landeskog (COL) 1+1
    3. Craig Anderson (OTT) 40 zák., 3 góly, 93,0%

Hosté tedy vítězí v Pepsi Center 5:3, ačkoliv si ve třetí třetině tedy situaci značně zkomplikovali.

59:54 Mika ZIBANEJAD - 3:5

59:54
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ale velmi rychle je rozluštěna v oslabení hádanka dnešního utkání. Kyle Turris vyhrál buly pro MIKU ZIBANEJADA, který přes celé kluziště trefuje odkrytou brankou Colorada. Asistence: Kyle Turris.

59:50
    Milan Michálek podrazil Barrieho na vlastní útočné modré a za tento vcelku zbytečný zákrok teď domácí získávají zcela zdarma vhazování v útočném pásmu. Dvě minuty pro českého útočníka.

59:36
    MacKinnon přestřelil a hosté vyhazují.

59:28
    Velmi dobře hosté vyhazují, dloubáček za útočnou modrou, z toho nebude zakázané uvolnění.

59:14
    Velmi těžký zákrok od Andersona, který od modré musel krýt střelu, ačkoliv před ním se snažili domácí ještě tečovat.

58:53
    Pepsi Center na nohou, 67 vteřin do konce třetí třetiny, Berra na střídačce, domácí v šesti.

58:53
    Oddechový čas pro domácí.

58:53
    Anderson kryje ránu Erika Johnsona.

58:40
    Teď se podařilo Ottawě vyhodit a domácí nahazují.

58:26
    Domácí stále pokračují v šesti a v útočném pásmu.

58:10
    Duchene si klestil cestu do střelecké pozice, zakončit nestihl.

57:59
    Landeskog tam totiž poslal tvrdě na led po přerušení Methota, Michálek se ihned vrhl na MacKinnona. No to zrovna čistý od Landeskoga nebylo, ale kupodivu rozhodčí nevylučují a hrát se bude v pěti na obou stranách.

57:59
    Nepříjemná střela zpoza branky, kterou Anderson pokryl, a ještě se pouští oba týmy do bitky. Před brankou zůstal ležet někdo z hostů, okamžitě se Methot pouští do rvačky s Landeskogem.

Jaroslav Svoboda

Góly a asistencie: 11. Wagner, 51. Landeskog (MacKinnon, Barrie), 53. MacKinnon (Landeskog) – 6. Prince (Karlsson, Zibanejad), 10. Prince (Smith), 22. Turris (Hoffman, Ceci), 39. Smith (Methot, Prince), 60. Zibanejad (Turris)

Colorado Avalanche: Varlamov (22. Berra) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Redmond – Landeskog "C", MacKinnon, Duchene – McLeod "A", Soderberg, Comeau – Martinsen, Grigorenko, Iginla "A" – Everberg, Wagner, Skille.
    Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Methot, Karlsson "C", Cowen, Ceci, Borowiecki, Wideman – Hoffman, Turris "A", Ryan – Prince, Zibanejad, Stone – Michálek, Pageau, Chiasson – Lazar, Smith, Neil "A".

Rozhodca: Tom Chmielewski, Dave Jackson – Lonnie Cameron, Don Henderson

Diváci: 16570