Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – NJ Devils 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – NY Islanders 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.)
Nashville – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:3 (kon.) | Arizona – Ottawa 4:3 (kon.)
San Jose – Calgary 5:2 (kon.) | LA Kings – Chicago 3:2 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
Detroit Red Wings
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Florida Panthers
cz Nedeľa 29.11.2015, 20:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou. (23:02:57)

Oslabení: 0 – 0
    Radost Briana Campbella z rozhodující branky v prodloužení. Díky němu Florida z ledu Detroitu veze dva body.

Je dobojováno. Florida nakonec dokázala otočit zápas a v prodloužení rozhodla o dvou bodech na své konto. Detroit dlouho držel těsné vedení, ale nakonec z utkání odchází s jedním bodem.

61:20 Brian CAMPBELL - 1:2p

61:20
    Florida právě vstřelila branku!
    Domácí nezvládli útok a za brankou Floridy přišli o kotouč. Toho využilo trio floridských hráčů, které ujelo do rychlého brejku. BRIAN CAMPBELL si najel do prostoru levého kruhu, odkud svou prudkou střelou nedal Mrázkovi žádnou šanci. Florida tak ukončila prodloužení už po necelých dvou minutách a připisuje si tak dva body za vítězství. Asistence: Jonathan Huberdeau, Jussi Jokinen.

60:17
    Larkin si neporozuměl s Kronwallem a ke kotouči se tak dostali hosté. Jágr poslal puk do útočného pásma a spěchá střídat.

60:01

Je to tak. Utkání končí remízou a nyní tak na řadu přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Dokáže se jeden z týmů prosadit, nebo dojde až na dovednostní soutěž, a sice samostatné nájezdy?

60:00

59:28
    Barkova nepustila obrana Detroitu do útočného pásma a vypadá to vypadá, že zápas v základní hrací době nenajde vítěze.

59:05
    Abdelkader si vyšlápl znovu na Luonga, když v jeho těsné blízkosti vyslal jedovatou střelu. Brankář Floridy však znovu zachoval klidnou hlavu a v pohodě puk ukrývá ve své náruči.

58:19
    Ericsson pálil od modré čáry, ale Luongo byl ve svém brankovišti připraven. Stejný hráč se poté pokusil o další střelu, ale opět na Luonga nevyzrál.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Gustav Nyquist pálil od kruhů a po jeho střele zazvonilo břevno hostující branky.

57:07
    Oba týmy se zatáhly do obrany, nikdo nechce udělat chybu, která by mohla jakýkoli tým stát dva body v tomto utkání.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 28. Larkin – 55. Smith (Campbell), 62. Campbell (Huberdeau, Jokinen)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, Kronwall "A", Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Kindl – Larkin, Zetterberg "C", Abdelkader – Jurčo, Dacjuk "A", Richards – Nyquist, Sheahan, Tatar – Helm, Glendening, Miller
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Mitchell "C", Gudbranson, Olsen, Kampfer – Jágr, Barkov, Pirri – Huberdeau, Bjugstad, Jokinen "A" – Smith, Trocheck, Shaw – Brickley, MacKenzie "A", Howden

Rozhodca: McCauley, Mclsaac – Kovachik, MacPherson