Trenčín – Košice 2:3 (0:1 po s.n.) | Zvolen – Martin 4:2 (kon.) | Poprad – Piešťany 4:1 (kon.)
Skalica – Nitra 1:4 (kon.) | Žilina – B. Bystrica 2:6 (kon.)
HKM Zvolen
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HK VITAR Martin
Nedeľa 29.11.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Dnešný zápas nám teda končí víťazstvom domácich hokejistov, keď v tretej tretine poistil víťazstvo nad Martinom gólom do prázdnej brány Krejčí. Rozhodujúcim faktorom dnešného zápasu bol zrejme výkon Baroša, ktorý svoj tím podržal viac ako Orčík, ktorý bol aj vystriedaný Dzubinom. Najlepším hráčom zápasu bol však jednoznačne Daniel Rzavský. (19:11:54)

59:26 KREJČÍ - 4:2

59:26
    Zvolen dal gól!

Stý gól Zvolena v tomto ročníku extraligy padol do prázdnej brány! 34 sekúnd pred koncom rozhodol dnešné stretnutie zásahom do opustenej brány DANIEL KREJČÍ.
    Bez asistencie.

59:05
    Matejkova strela zblokovaná len mimo bránu.

58:37
    Hostia hrajú bez brankára.

58:19
    Zakázané uvoľnenie a následne oddychový čas domácich.

58:00
    Posledné dve minúty stretnutia odštartoval svojou chybou Puliš, ktorú takmer potrestal Matejka.

57:05
    Tuhé boje sa odohrávajú teraz na zvolenskom ľade, záver zápasu nám veľa hokejovej krásy neponúka.

56:15
    Zvolenský protiútok nemal dlhé trvanie a hostia sú opäť v útočnom pásme. Ani tí sa tam však dlho neohriali a hra sa nám teraz prelieva z jednej strany na druhú.

55:37
    Postavenie mimo hry na strane Martinčanov.

55:00
    Martin sa ubránil ďalšej presilovej hre a hrá s piatimi hráčmi.

54:49
    Jurík na Puliša, ten prihrával veľmi nepresne a Martin sa dostal z pásma.

53:47
    Opäť nepodarená presilová hra zo zvolenskej strany, nedarí sa im udržať sa v útočnom pásme.

53:00
    Zvolen si zahrá ďalšiu presilovú hru, potrestaným hráčom je tentoraz Dzubina, ktorý dostal dve minúty za podrazenie, trest za neho odpyká Murček.

52:35
    Puliš hľadal Mráza medzi kruhmi, jeho prihrávku ale obrana hostí zblokovala.

51:50
    Obdržálek teraz šprintoval za pukom, no nedokázal ho vybojovať.

51:15
    Jáchym sa teraz svojou šikovnosťou dostal do zaujímavej pozície, jeho strela švihom ale mierila tesne vedľa Barošovej brány.

50:25
    Mráz nahadzoval strieľanou prihrávkou puk pred martinskú bránu, kde ho tečoval Puliš, no štvrtý gól v martinskej sieti z toho nebol.

Tomáš Melicherčík

Góly a asistencie: 15. Brabenec (Bagin, Semorád), 15. Mráz (Demiters, Puliš), 33. Jurík (Mráz, Puliš), 60. Krejčí – 10. Rzavský (Kabáč), 36. Jáchym (Rzavský, Kabáč)

HKM Zvolen: Baroš (Petrík)- Bagin Juraško (C), Semorád Brabenec (A) P. Zuzin – D. Krejčí Andersons, Obdržálek Klhůfek Škvaridlo (A)- Demiters Pokovič, Puliš B. Mráz J. Jurík- F. Fekiač, Ďaloga Kentoš Misenev- V. Fekiač

Tréneri: Josef TUREK, Andrej PODKONICKÝ

HK VITAR Martin: Orčík (Dzubina)- Tabaček (A) Bačík, T. Varga (C) Galamboš Skladaný- Jáchym Matejka, Kokavec Murček (A) R. Varga- Rusina Dvořák, Rzavský Dírer Kabáč- Trávniček, Uhrík Jurášek Rufati

Tréneri: Ivan DORNIČ, Ján GALAMBOŠ

Rozhodca: Tomáš OROLÍN, Juraj KONC- Roman BEDNÁR, Rastislav GAJAN