Lipt. Mikuláš – Prešov 2:0 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky 2:9 (kon.) | Senica – Trnava 7:4 (kon.)
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Detva 5:4 (kon.)
HC Dukla Senica
7:4 (3:1, 1:2, 3:1)
HK Gladiators Trnava
Piatok 29.01.2016, 18:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Krajské derby vyhrali Seničania v pomere 7:4. Ďakujem vám za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. (20:09:14)

59:51
    Senica dala gól!
    Tak napokon ešte jeden gól. Na konečných 7:4 zvyšuje RASTISLAV VEREŠ.
    Asistencie: Parakhonka, Šimon

59:38
    O stave dnešného zápasu je rozhodnuté. Odkrytú bránu trafil DZMITRY PARAKHONKA.

59:33
    Hála opustil bránu.

59:04
    Hála je v bráne.

Po hvizde, kedy arbiter prerušuil hru, že brankár má puk v moci si Glemba s Nechalom skočili do vlasov, preto ich poslal schladiť sa na trestnú lavicu.

58:59
    Hála opustil bránu, puk mieril na Račka. Nevie, kde má puk, rozhodca píska.

58:30
    Ešte jeden a pol minúty. Opustí Hála bránu?

57:55
    Hroncov pokus mieriaci k pravej žŕdke brankár vytesnil hokejkou.

57:48
    Nemastný-neslaný puk mieriaci na Račka, brankár zneškodnil.

57:36
    Do tretiny sa dostali hostia, no Seničania sa v momente vrhli na hráča s pukom.

57:02
    Domáci sú už hodnú chvíľu usadení v útočnej tretine.

55:54
    Trnavčania sa tlačili do senickej brány, domáci sa ich snažili odtláčať až napokon odtlačená bola aj senická brána.

55:43
    Rehova delovka opečiatkovala pravú žrď Račkovej svätyne.

55:00
    V strednom pásme uchmatol puk Romančík, nakorčuľoval si po ľavej strane a z kruhu preveril pozornosť Hálu. Brankár uspel. Do konca riadnej hracej doby ostáva 5 minút. Podarí sa hráčom z malého Ríma vyrovnať?
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Petra Beblavá

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Dvonč (Vereš, Dolinajec), 7. Knyazev (Videlka, Romančík), 10. Vereš (Dobrý, Saliji), 22. Dvonč (Saliji, Šimon), 48. Vereš (Saliji, Parakhonka), 60. Parakhonka, 60. Vereš (Parakhonka, Šimon) – 5. Reho (Jurák, Poláček), 28. Glemba (Mrázik, Okoličány), 39. Jurák (Mrva), 44. Glemba (Mrava, Mrázik)

HC Dukla Senica: Račko – Šimon, Šohajda, Nechala, Parakhonka, Fian – Romančík, Videlka, Knyazev – Dobrý, Saliji (C), Vereš – Dolinajec, Dvonč, Daniel
    HK Gladiators Trnava: Brucháč (10. Hála) – Poláček (C), Reho, Hronec, Imrich, Mrázik, Hutár – Jurák, Schmidt, Mrava – Glemba, Čunderlík, Okoličány – Domaev, Barinka, Lukačovič

Rozhodca: Vojtek – Regec, Valko