Most – Motor ČB 4:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 0:3 (kon.)
Kadaň – Havířov 3:4 (kon.) | Slavia – Litoměřice 5:4 (3:2 po s.n.) | Prostějov – Ústí n/L 5:4 (po pr.)
Kladno – Přerov 3:4 (po pr.)
LHK Jestřábi Prostějov
5:4 (1:2, 1:0, 2:2 - 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Pondelok 08.02.2016, 18:00Chance Liga (CZ) • 49. kolo

Jestřábi celý zápas dotahovali, nakonec však berou dva body za výhru v prodloužení! Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (20:20:23)

63:34
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Prostějov rozhoduje v prodloužení! Protivný napřáhl na modré a místo střely volil střílenou nahrávku a našel LUKÁŠE LUŇÁKA a ten rozhodl do odkryté branky! Asistence: Tomáš Protivný a Matouš Venkrbec.

62:11
    Kloz střílel z kruhů, ale Horčička jeho střelu dobře viděl.

61:10
    Venkrbec ujel se Zacharem dva na jednoho, druhý jmenovaný zakončoval, ale přes hole obránce to nešlo.

60:01

Po základní hrací době je stav nerozhodný. Hosté se ve třetí třetině dostali do dvoubrankového vedení, které ale Jestřábi zásluhou Šlahaře a Venkrbce dokázali opět stáhnout. Můžeme se tak znovu těšit na prodloužení, případně nájezdy.

60:00

58:38
    Merta byl sám před Horčičkou, ten jeho bekhendový blafák vystihl vyrážečkou a nenechal dorazit ani dojíždějícího Melku!

58:15
    Hosté jsou kompletní.

58:04
    Jestřábi si otevřeli před Soukupem střelnici, prostějovští střelci ale zatím branku obstřelují!

57:03
    Tlak Prostějova končí na Soukupovi.

56:35
    Protivného střela se několikrát před brankou odrazila, ale nakonec končí na zadním mantinelu.

56:15
    Hosté budou hrát oslabení a Jestřábi budou mít možnost rozhodnout. Vyloučen David Merta (UNL) za hákování.

55:32
    Janák prostřelil Horčičku mezi betony a kotouč končí na tyči! Domácí obrana už dorážku za zmateného Horčičku nepřipustila.

54:41
    Jestřábi vyrovnávají! Sympaťák WSM Ligy prokličkoval před Soukupa a kotouč trefuje přesně pod horní tyčku. Asistence: Petrik Husák a Tomáš Protivný.

53:56
    Tenkrát mohl zřejmě rozhodnout, už byl sám před Horčičkou, jenže nedokázal zvednout kotouč do odkryté branky!

52:42
    Hosté jsou v plném počtu.

Miroslav Klimeš

Góly a asistencie: 9. Zachar (Drtina, Kolář), 34. Zachar (Venkrbec, Luňák), 50. Šlahař (Krejčík, Husák), 55. Venkrbec (Husák, Protivný), 64. Luňák (Protivný, Venkrbec) – 5. Tenkrát (Melka), 18. Chalupa (Roubík), 43. Tůma (Roubík, Kloz), 49. Roubík (Tůma, Kloz)

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina, Kolář, Mojžíš, Husák, Rudl, Protivný – Luňák, Venkrbec, Zachar – Novák, Moskal, Čuřík – Šlahař, Illéš, Krejčík – Seidler, Voženílek, Augustin. Trenér: K. Přecechtěl.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Chalupa, Smetana, Brož, Vágner, Bernard, Holomek, Macek – Tůma, Roubík, Kloz – Tenkrát, Čurda, Kuchler – Křivohlávek, Melka, Merta – Janák. Trenér: T. Mareš.

Rozhodca: R. Trombík – Barteček, Poruba