Boston – LA Kings 2:9 (kon.) | Buffalo – Florida 4:7 (kon.) | Columbus – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia – Anaheim 1:4 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Nashville – Washington 3:5 (kon.)
Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.) | NJ Devils – Edmonton 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Chicago – San Jose 0:2 (kon.) | Colorado – Vancouver 1:3 (kon.) | Calgary – Toronto 4:3 (kon.)
Buffalo Sabres
4:7 (0:3, 2:3, 2:1)
Florida Panthers
cz Streda 10.02.2016, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL
    Reinhartovy trefy k vítězství nevedly

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám klidné středeční ráno. (04:03:15)

Jaromír Jágr (FLA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 16:46.

Vyhraná vhazování: 45% – 55%.

Je dobojováno! Fanoušci, kteří navštívili First Niagara Center, se dnes rozhodně nenudili. K vidění totiž bylo hned jedenáct branek a také tříkolový pěstní souboj mezi Alexem Petrovicem a Evanderem Kanem. Panteři si v druhé polovině úvodní třetiny vypracovali tříbrankový náskok a ten si udrželi až do samotného klaksonu. Sabres se v průběhu utkání dvakrát dotáhli na rozdíl dvou branek, ale na dostřel jediné trefy se nedostali ani jednou. Florida si díky dvěma bodům upevnila svou první příčku v Atlantické divizi a druhé místo ve Východní konferenci. Buffalo naopak prohrálo potřetí v řadě a v blízké době se na východě může propadnout na poslední šestnáctou pozici.

59:53
    Luongo zastavil nahození z opačné poloviny hřiště a udělal tak definitivní tečku za tímto zápasem.

59:27
    Sabres se ještě sympaticky snaží snížit, jenomže hostující obrana je drží u hrazení.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:44
    Utkání je definitivně rozhodnuté, v posledních vteřinách už o nic nepůjde, což dokazuje i hromadný odchod fanoušků.
    58:03 Reilly SMITH - 4:7

58:03
    Florida právě vstřelila branku!
    Risk s prázdnou brankou se Buffalu nevyplatil. Jokinen z rohu obranného pásma dloubl puk k červené čáře, odkud se i přes teč obránce trefil REILLY SMITH. Asistence: Jussi Jokinen.

57:47
    Bogosianova dělovka z delší vzdálenosti přesná nebyla, McGinn poté zpoza branky nahrál O´Reillymu, ale ten nenašel skulinku ve výstroji Luonga.

57:35
    Domácí nemají co ztratit a posílají do hry šestého hráče do pole!
    57:17 Mike WEBER - 4:6

57:17
    Sabres právě vstřelili branku!
    Necelé tři minuty před koncem třetí třetiny je zaděláno na dramatickou koncovku! Legwand kvůli Ekbladovi přišel o hůl, puk si ale přesto našel cestu k levému mantinelu, odkud se svým prvním gólem v sezóně prosadil MIKE WEBER. Asistence: David Legwand, Cody Franson.

57:04
    Foligno si dal puk na bekhend, branku ale minul, což vzápětí zopakoval také Franson.

56:28
    Aaron Ekblad v tomto zápase moc vidět není, nyní však o sobě dal vědět díky slaboučké střele z osy hřiště.

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 22. Reinhart (Ristolainen, O´Reilly), 26. Reinhart (O´Reilly, Eichel), 51. Kane (Gorges), 58. Weber (Legwand, Franson) – 8. Smith (Jokinen, Trocheck), 11. Campbell (Petrovic, Bjugstad), 20. Jokinen (Smith, Trocheck), 21. Petrovic (Bjugstad), 28. Pirri (Campbell, Howden), 38. Jágr (Huberdeau, Ekblad), 59. Smith (Jokinen)

Buffalo Sabres: Lehner (41. Johnson) – Ristolainen, Gorges (A), Bogosian, McCabe, Pysyk, Weber – Reinhart, O´Reilly (A), McGinn – Moulson, Eichel, Foligno – Gionta (C), Reinhart, Kane – Legwand, Catenacci, Deslauriers.
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Kulikov, Petrovic, Campbell (A), Regner, Kampfer – Jágr, Bjugstad, Huberdeau – Smith, Trocheck, Jokinen (A) – Shaw, Wilson, Pirri – Thornton, MacKenzie (A), Howden.

Rozhodca: Luxmore, Morton – Brisebois, Miller

Diváci: 18 521