Boston – LA Kings 2:9 (kon.) | Buffalo – Florida 4:7 (kon.) | Columbus – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia – Anaheim 1:4 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Nashville – Washington 3:5 (kon.)
Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.) | NJ Devils – Edmonton 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Chicago – San Jose 0:2 (kon.) | Colorado – Vancouver 1:3 (kon.) | Calgary – Toronto 4:3 (kon.)
Minnesota Wild
3:4 (2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)
Dallas Stars
cz Streda 10.02.2016, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy příště zase u NHL napočtenou! (05:04:24)

3. Kari Lehtonen (DAL) 37 zák., 3 góly, 92,5%

Hokejisté Minnesoty Wild dnes odehráli velice dobré utkání, druhý nejlepší tým Západní konference zejména ve třetí třetině jasně přehrávali, ale stejně si připsali šestou prohru v řadě. Dallas totiž držel skvělý Kari Lehtonen a v prodloužení už byli šťastnější Texasané. V čase 62:39 trefil hostům druhý bod obránce John Klingberg. V Minnesotě tak mají opět o čem přemýšlet, byť se od dnešního výkonu dá rozhodně odrazit.

Střely na branku v prodloužení – 1:3, celkem – 39:30.

62:39 John KLINGBERG - 3:4p

62:39
    Dallas právě vstřelil branku!
    Wild nevyhrají ani dnes! Prodloužení 3 na 3 svědčilo lépe hostům. Jamie Benn našel z druhé vlny najíždějícího JOHNA KLINGBERGA, který s pukem dojel mezi kruhy a zápěstím vymetl horní růžek nad lapačkou Darcyho Kuempera. Asistence: Jamie Benn.

62:23
    Seguinovu střelu z mezikruží vyrazil Kuemper lapačkou.

61:25
    Sharp tentokrát nahodil kotouč jen za branku a trojice Dallasu odešla střídat.

60:30
    První šanci v prodloužení měli hosté! Seguin ji připravil Klingbergovi, jehož vychytal Kuemper,

60:01

Třetí třetina patřila jednoznačně Divočákům. Ti si vytvořili řadu gólových příležitostí, ale vynikající Lehtonen za svá záda pustil pouze jediný kotouč. Hned v úvodu třetiny inkasoval po nepřehledném závaru gól, který byl připsán Zachovi Parisemu.

Střely na branku ve 3. třetině – 16:4, celkem – 38:27.

60:00

59:50
    Hosté mají kotouč na holích a zdá se, že utkání dotáhnou do prodloužení.

59:03
    Další rána Pariseho, po které Lehtonen přerušil hru.

58:56
    Parise v další dobré šanci, Lehtonen jeho střelu škrtl levou rukou a vyrazil ji nad branku!

58:23
    Minnesota pokračuje v náporu, domácí neúnavně makají.

57:44
    Niederreiterovu střelu vyrazil betonem Lehtonen. Odraženého kotouče se ujal Granlund, obkroužil s ním branku a u druhé tyčky se jej snažil zasunout za brankovou čáru. Lehtonen se ale natáhl a jeho levý beton pokazil finskému krajanovi radost!

Martin Augustin

Góly a asistencie: 5. Haula (Vanek, Suter), 13. Fontaine (Haula, Vanek), 42. Koivu (Dumba, Parise) – 10. Goligoski (Seguin, Eaves), 25. Demers (Janmark, Ničuškin), 31. Eaves (Seguin, Jamie Benn), 63. Klingberg (Jamie Benn)

Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Suter (A), Folin, Dumba, Scandella, Prosser, Reilly – Coyle, Koivu (C), Parise (A) – Pominville , Granlund, Niederreiter – Zucker, Haula, Vanek – Fontaine, Stoll, Carter. Trenér: Mike Yeo
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski (A), Klingberg, Demers, Oduya, Jordie Benn, Nemeth – Eaves, Seguin, Jamie Benn (C) – Ničuškin, Janmark, Sharp – Hemský, Eakin, Roussel – Moen, Faksa, Fiddler (A). Trenér: Lindy Ruff

Rozhodca: Lee, Chmielewski – Galloway, Wheler

Diváci: 19087