Trenčín – Podbrezová 2:0 (kon.) | Senica – Ružomberok 0:1 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 1:0 (kon.)
FK Senica
0:1 (0:1)
MFK Ružomberok
Sobota 19.03.2016, 17:00Niké liga

Odomňa je to všetko, ďakujem za pozornosť, dovidenia. (19:09:09)

Ladislav Pecko:
    "Dnes ten zápas bol taký, aké bolo počasie – nevľúdne. Sme radi, že si odnášame 3 body, ktoré sme stratili so Senicou doma. Môžeme si oddýchnuť a zregenerovať."

Dušan Vrťo:
    "My sme chceli nadviazať na výkon so Slovanom, ale vyšlo to len sčasti. Po repre prestávke už budeme komplet, zranení hráči sa vrátia."

Na tlačovku už prišli obaja tréneri.

Po 90-tich minútach svieti na svetelnej tabuli stav 0:1. Senica tak prehrala ďalší ligový zápas, Ružomberok ostal nezdolaný. Domáci diváci odchádzajú zo štadióna sklamaný, hostia naopak oslavujú so svojimi miláčikmi.

Domáci v prvom polčase držali opraty a hostí do ničoho veľmi nepúšťali, až napokon spravili chybu a inkasovali prvý gól, čo posadilo na koňa hráčov MFK.

Do druhého polčasu Seničania vstúpili so zmenou taktiky a chceli čo najskôr vyrovnať, ale viete, ako to skončí, keď niečo veľmi chcete – nevyšlo to. Ružomberok si tesný náskok udržal a zo Záhoria si odváža 3 body.

Ešte vám prinesieme reakcie trénerov z tlačovej konferencie.

90+2

90+2
    Hostia už sa nemusia ponáhľať. Fanúšikovia hostí sa už aj povyzliekali do pol pása, oslavujú.

90+1
    Ofsajd zastavil Jakubka v akcii.

90
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Klec prišiel s loptou do 16-ky, ale strieľať nestrieľal.

88
    Opäť pokus Senice. Opäť bol v tom zakomponovaný Dolný, ten našiel Leška, ktorý ešte nevystrelil,a k strele sa dostal Mehremić, ale pálil vysoko. Senický futbalový stánok zahučal sklamaním.

87
    Leško loptu potiahol, našiel Dolného, ale jeho center z ľavej strany opäť skončil u gólmana MFK.

86
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Peter Gál-Andrezly, prichádza Martin Jakubko.