Prešov – Sereď 3:0 (kon.) | Nitra – Lok. Košice 4:1 (kon.)
FC Tatran Prešov
3:0 (2:0)
ŠKF Sereď
Piatok 10.06.2016, 17:00 • 1. FC TATRAN PREŠOV • MONACObet liga

Ďakujeme za pozornosť. Lúčime sa s konštatovaním, že 1. FC TATRAN PREŠOV postúpil do Fortuna ligy. Kapitán Patrik Jacko si už na trávniku prevzal trofej pre víťaza druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. (18:52:04)

A rozhodca Jozef Pavlík záverečným hvizdom ukončil dnešné stretnutie. Domáci futbalisti v obrovskej eufórii oslavujú svoje víťazstvo a postup medzi slovenskú futbalovú elitu. Na ihrisko sa dostali už aj diváci, ktorí spoločne s hráčmi oslavujú postup. Diváci na tribúnach v stoji tlieskajú a radujú sa spoločne s domácimi hráčmi, ktorí v dnešnom súboji "o všetko" nenechali nič na náhodu, od prvej minúty boli na ihrisku lepším tímom a po výhre 3:0 nad ŠKF Sereď sa stali majstrami DOXXbet ligy v sezóne 2015/2016.

90

90
    V záverečnej minúte bolo sa na ihrisku ocitol Vindiš, ktorý zápas nedohrá a bol vykázaný za autovú čiaru.

89
    Domáci futbalisti v záverečných minútach kontrolujú hru, diváci neprestajne tlieskajú a necelé dve minúty pred koncom je každému jasné, že 1. FC Tatran Prešov postúpi do Fortuna ligy.

88
    Prešovčania majú loptu na svojich kopačkách, nikam sa však už neponáhľajú, užívajú si skandovanie domácich divákov a pekne kombinujú v strede poľa.

87
    Juraj Benko teraz situáciu v strede poľa zvládol na výbornú, dal si pozor na dobiedzajúcich hráčov a lopta končí v aute, rozohrávať ju budú hostia.

86
    Dlhý nákop pred prešovskú bránu skončil bezpečne v moci brankára Jozefa Taliana.

85
    Sereď je pri lopte, no hráčom hostí zjavne v posledných minútach chýba motivácia a tak si ju len posúvajú medzi sebou v strede poľa.

84
    Roh Viliama Macka ale skončil len na pozornom brankárovi Kopeckého, ktorý vyboxoval loptu ďaleko z vlastnej šestnástky.

84
    Pri lopte je Patrik Jacko, ktorý dlhou prihrávkou hľadal Vodu, kapitán Loduha zažehnal hroziace nebezpečenstvo a odvrátil loptu na roh.

84
    Prešov má loptu na svojich kopačkách, kontroluje hru a evidentne čaká za záverečným hvizdom rozhodcu Pavlíka.

84
    A tréner Stanislav Varga posiela do hry aj Filipa Vodu, ktorý na záverečných šesť minút zápasu zaujme na ihrisku miesto Petra Katonu.

83
    Dnešné stretnutie sleduje 3164 divákov.

83
    Hráči hostí si teraz medzi sebou posúvajú loptu na vlastnej polovici ihriska a vyčkávajú s rozohrávkou.

82
    Lopta sa nachádza v strede poľa. Sereď sa sympaticky snaží streliť aspoň čestný úspech, no prešovská obrana dnes pracuje na sto percent.

81
    Začala nám bežať 81. minúta, futbalistom Prešova delí od postupu do najvyššej futbalovej súťaže desať minút.