Sparta Praha – Trenčín 1:3 (kon.) | Dunajská Streda – Frýdek-Místek 2:1 (kon.)
AC Sparta Praha
1:3 (0:2)
AS Trenčín
cz Piatok 01.07.2016, 11:00 • Tréninkové centrum mládeže Strahov • Prípravný zápas

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (12:46:29)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 1:3. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli příliš dlouho čekat, neboť se už v 6. minutě prosadil Van Kessel. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení ve 41. minutě, a to když se z pokutového kopu radoval Bero. Hosté se dokázali prosadit i na začátku druhého poločasu, konkrétně v 53. minutě, když se prosadil opět Van Kessel. Domácím se podařilo snížit až v 76. minutě brankou mladého Sáčka. Sparta tak poslední přátelský zápas před odjezdem na soustředění do Rakouska nezvládla a prohrála 1:3.

90+1

90
    Už nám běží poslední minutka zápasu, uvidíme zda uvidíme ještě nějakou branku či ne.

90
    M. Frýdek poslal do vápna centr, ten však odvrátil mimo vápno jeden z protihráčů.

89
    Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiadvaceti metrů.

88
    Fatai se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, jeho pokus však dokázal Vozár v pohodě chytit.
    87. Penalta - Bero neproměnil.

87
    K míči se opět postavil Matúš Bero, tentokrát však Bičík vystihl směr střely a pokutový kop tak chytil!

86
    Hosté budou kopat další penaltu!

85
    Šulek napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil zhruba metr nad brankou.

83
    Kalu se pokusil překvapit Bičíka střelou z velkého úhlu, to se mu však nepodařilo, neboť míč poslal vysoko nad branku.

82
    Teď si však nerozuměl M. Frýdek s Konatém a míč tak od prvně jmenovaného skončil v zámezí.

81
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

80
    Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři a ten ho následně poslal na pravou stranu hřiště k Zahustelovi.

78
    Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště.
    76. Michal SÁČEK - 1:3

76
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek! MICHAL SÁČEK si skvěle vyměnil míč poblíž hranice vápna soupeře s Fataiem, ten mu ho vrátil do vápna a Sáček se tváří tvář brankáři nemýlil a střelou k levé tyči snižuje na 1:3.