Tottenham – Liverpool 1:1 (kon.) | Chelsea – Burnley 3:0 (kon.) | Crystal Palace – Bournemouth 1:1 (kon.)
Everton – Stoke City 1:0 (kon.) | Leicester – Swansea 2:1 (kon.) | Southampton – Sunderland 1:1 (kon.)
Watford – Arsenal 1:3 (kon.) | Hull City – Manchester United 0:1 (kon.)
Chelsea FC
3:0 (2:0)
Burnley FC
Sobota 27.08.2016, 16:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League • 3. kolo

V druhom polčase sme sledovali podobný obraz hry ako tomu bolo v prvom polčase, aj keď hostia dokázali miestami na chvíľu ožiť. Chelsea však úspešne kontrolovala priebeh druhého polčasu, hrala naďalej aktívne a podarilo sa jej v závere zápasu streliť aj tretí gól zásluhou Mosesa. Zrodilo sa tak zaslúžené víťazstvo domácich 3:0!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera! (17:53:28)

90+3

90+2
    Samotný záver zápasu sa však už len dohráva, zrejme nás už nič zaujímavé nečaká, skôr čakáme na hvizd hlavného rozhodcu Marka Clattenburga, ktorý ukončí tento zápas.

90+1
    Nastavený čas je 3 minúty!

90
    Žltú kartu dostáva James Tarkowski (Burnley FC).
    89. Victor Moses (CHE) - 3:0

89
    Chelsea dala gól!

Domácim sa podarilo pridať napokon ešte aj tretí gól v tomto zápase a len tak potvrdzujú svoje zaslúžené víťazstvo! V závere zápasu sa domáci dostali na útočnú polovičku, z ľavej strany prišiel center od Pedra, ktorý našiel v pokutovom území VICTORA MOSESA a ten pohodlne skóruje na 3:0!

88
    Je tomu naozaj tak, pri lopte sú aj naďalej domáci futbalisti a pohodlne kontrolujú záver tohto zápasu. Hostia sú na svojej polovičke a musia sa len brániť.

87
    Rohový kop priniesol napokon strelu Batshuayiho, tá však bola nepresná a tesne minula bránu Burnley. Domáci sa už budú zrejme snažiť bezpečne kontrolovať samotný záver tohto zápasu.

86
    Chelsea napokon prenikla pred pokutové územie hostí a po aktivite nového muža na trávniku Pedra získava rohový kop.

85
    Domácim sa však darí postupne sa dostávať aj na svoju útočnú polovičku, hostia však bránia teraz výborne a domácich do ničoho nepúšťajú.

84
    Pri lopte je však aj naďalej celok domácich futbalistov, ktorí sa však nemajú kam ponáhľať a pohodlne kombinujú na svojej polovičke. Uvidíme, či sa ešte niečoho zaujímavého do konca zápasu dočkáme.

83
    Teraz sme mali možnosť sledovať útočné ťaženie dvoch nových mužoch na ihrisku. Moses predlžoval loptu na Batshuayiho, ten si ju však nedokázal ideálne spracovať.

82
    Z ihriska tak zišiel aj autor prvého gólu tohto zápasu Hazard. Dokonca zápasu ostáva už len nejakých 8 minút plus možný nastavený čas. Veľa minút sa však zrejme nastavovať nebude.

81
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Eden Hazard, prichádza Pedro.

80
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Diego Costa, prichádza Michy Batshuayi.

79
    Domáci tréner chystá ďalšie striedanie, bude to hneď dvojnásobné. V týchto chvíľach sa tak hra častejšie prerušuje.

78
    Boli sme svedkami prvého striedania v domácim tíme, z ihriska išiel dole autor druhého a zatiaľ posledného gólu v tomto zápase. Pomaly sa nám blíži záverečná časť tohto zápasu.

77
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Willian, prichádza Victor Moses.