Holandsko – Grécko 1:2 (kon.) | Belgicko – Španielsko 0:2 (kon.) | Portugalsko – Gibraltar 5:0 (kon.)
Taliansko – Francúzsko 1:3 (kon.)
Taliansko
1:3 (1:2)
Francúzsko
Štvrtok 01.09.2016, 21:05 • Stadio Comunale San Nicola (Bari) • Medzinárodný prípravný zápas

Druhý polčas sa niesol v slabšom tempe, v ktorom sa domácim nepodarilo nájsť recept na vyrovnanie. Naopak, Francúzi dokázali v 80. minúte stvrdiť výhru, keď sa trafil do čierneho Kurzawa.

Ďakujem vám za pozornosť. (23:00:23)

90+3

90+2
    Žltú kartu zbadal Talian Belotti.

90+2
    V strede ihriska sa strhla po faule roztržka, ktorú musí riešiť hlavný rozhodca.

90+1
    Je to tak, hlavný arbiter Kuipers nadstavil tri minúty.

90
    Začala sa posledná minúty riadnej hracej doby, po ktorej bude minimálne trojminútové nadstavenie.

89
    Pogbova strela prešla cez múr, no pozorný Donnarumma sa stihol hodiť a chytiť ju do rúk!

88
    Marco Veratti zahral rukou tesne pred vlastnou šestnástkou. Vo veľmi zaujímavej pozícii si hotuje loptu Paul Pogba.

85
    Florenzi zachytil ťažkú loptu, no hlavný arbiter zbadal, že si Talian pomohol rukou.

85
    Zverenci trénera Venturu sa aj tak snažia, na dva góly majú menej ako desať minút.

83
    Striedanie v tíme Francúzsko: z ihriska odchádza Koscielny, prichádza Umtiti.

82
    Na štadióne v Bari je poriadne ticho, Taliansko prehráva a ani celková hra v druhom polčase divákov nemohla príliš nadchnúť.
    80. Layvin Kurzawa (FRA) - 1:3

80
    Francúzsko dalo gól!
    Je rozhodnuté, Francúzi si z Talianska privezú výhru! LAYVIN KURZAWA si vymenil loptu s Pogbom a krajný obranca dokázal prekonať mladého Donnarummu z ťažkého uhlu!

79
    Squadra Azzurra sa snaží a vie, že jej dochádza čas a skúša všetko možné. Parolo nechytil dlhý pas za obranu.

77
    Dobre vyzerajúcu francúzsku akciu ťahal Pogba, no vo finálnej fáze zvolil prihrávku a to bola chyba.

75
    Striedanie v tíme Taliansko: z ihriska odchádza Martins, prichádza Belotti.

74
    Francúzi sa už dlhšiu dobu nepozreli na útočnú polovicu a tento fakt nezmení ani Dembélé, ktorý sám skončil vedľa postrannej čiary.

72
    Taliani sa snažia a hľadajú rôzne cesty k hosťujúcej bráne. Tentoraz dostal Florenzi pas za obranu, no nachádzal sa v jasnom ofsajde.