Novokuzneck – Ufa 0:3 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 2:1 (2:0 po s.n.) | Omsk – Metallurg Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Red Star Kunlun 3:0 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.) | Soči – Barys 3:6 (kon.) | S.Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.)

Jan Kolář (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:05
    Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:08 (20:23:09)

V posledních desítkách vteřin se hosté rozhodli pro hru bez brankáře, která nic nezměnila na tom, že domácí Čerepovec vyhrává tento zápas poměrem 2:1 a získává do tabulky další body.

58:50
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.

58:25
    Hostující komanda se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Sledujeme aktivní hru Amuru. Čerepovec se tak tak brání.

57:45
    Dvě minut zbývají do konce třetí třetiny. Severstal drží jednobrankové vedení.

57:05
    Jakub Kovář si výborně dokázal poradit se střelou Kristiana Kuusely. Český gólman zasáhl rukavicí.

56:30
    Amur se snaží hrát aktivně, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma. Domácí hrají ve vlastní třetině vedli zodpovědně.

56:00
    Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny, Severstal vede o jednu branku a momentálně má více ze hry.

55:18
    Hraje se znovu pět na pět. Během hry čtyři na čtyři nebylo k vidění mnoho zajímavých soubojů. Zápas se spíše dohrává.

54:00
    Šest minut zbývá do konce třetí třetiny. Sledujeme hru čtyři na čtyři. Domácí musí nyní důvěřovat svému brankáři, který se dostává pod tlak.

53:30
    Sledujeme rychlý hokej, který nabízí více šancí domácích. Hosté se nyní brání.

53:18
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Clay Wilson – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Romancev – 2 min., hrubost).

52:16
    Necelých osm minut zbývá do konce třetí třetiny Čerepovec vede o jednu branku a nyní musí hostující celek tlačit a snažit se o vyrovnání.

51:48
    Jan Kolář se dostal do zakončení rychlé akce Amuru, brankář Jakub Kovář si připisuje skvělý zákrok.

51:30
    Komerční přestávka. Čerepovec se dostal do vedení, nyní musí hosté odpovědět.
    50:51 Maxim TRUŇOV - 2:1

50:51
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Krásou ránou zápěstím se dostávají domácí do vedení. Střelou mimo dosah brankáře se prosazuje MAXIM TRUŇOV. Čerepovec vede o jednu branku.