B. Bystrica – Orange 20 | 7:2 (kon.) |
Vítkovice – K. Vary | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Olomouc – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 3:2 (kon.) |
Chomutov – Pardubice | 5:6 (po pr.) | | | Hradec Králové – Sparta Praha | 2:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Litvínov | 7:1 (kon.) |
Novokuzneck – Ufa | 0:3 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Omsk – Metallurg Magnitogorsk | 0:3 (kon.) |
Čerepovec – Chabarovsk | 2:1 (kon.) | | | Novgorod – Jekaterinburg | 2:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Red Star Kunlun | 3:0 (kon.) |
Petrohrad – Vladivostok | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Soči – Barys | 3:6 (kon.) | | | S.Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk | 2:3 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) |
Toronto – Ottawa | 3:6 (kon.) | | | Boston – Columbus | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Buffalo – Minnesota | 1:2 (kon.) |
NY Islanders – Philadelphia | 3:0 (kon.) | | | Washington – Carolina | 1:2 (po pr.) | | | NJ Devils – Philadelphia | 2:0 (kon.) |
Montreal – NJ Devils | 2:3 (kon.) | | | Dallas – St. Louis | 3:1 (kon.) | | | Calgary – Edmonton | 1:2 (kon.) |
Edmonton – Calgary | 4:2 (kon.) | | | Arizona – LA Kings | 5:3 (kon.) | | | LA Kings – Arizona | 4:3 (kon.) |
Florida – Nashville | 4:1 (kon.) |
koniec
Severstaľ Čerepovec
2:1
(1:1, 0:0, 1:0)
Amur Chabarovsk
Jan Prošek
Góly a asistencie:
9. Mons, 51. Truňov – 5. Byvalcev (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin)
Rozhodca: Nikolaj Akuzovskij, Andrej Rogačov – Daniil Zacharov, Arťom Savenkov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Severstaľ Čerepovec:
Jakub Kovář (Smirjagin) – Wilson, Stasenko, Jevsejenkov, Masuhr, Kudako, D. Ježov, Sizov, Chochlov – V. Polák, Kagarlickij, P. Černov – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Mons, Orlov, Magogin – Monachov, Kazakovcev, Karlin.
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Aťušov, Zub, Kondratěv, J. Kolář, Adamčuk, Kosmačjov, Jelesin – Kapustin, Litovčenko, T. Zohorna – Ramstedt, Kuusela, Klimenko – Vl. Ušenin, Byvalcev, Vj. Ušenin – Romancev, Dědunov, O. Li.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Aťušov, Zub, Kondratěv, J. Kolář, Adamčuk, Kosmačjov, Jelesin – Kapustin, Litovčenko, T. Zohorna – Ramstedt, Kuusela, Klimenko – Vl. Ušenin, Byvalcev, Vj. Ušenin – Romancev, Dědunov, O. Li.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Nikolaj Akuzovskij, Andrej Rogačov – Daniil Zacharov, Arťom Savenkov
Diváci:
Vojtěch Polák (CER) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:26
Jan Kolář (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:05
Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:08 (20:23:09)
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Romancev – 2 min., hrubost).
Krásou ránou zápěstím se dostávají domácí do vedení. Střelou mimo dosah brankáře se prosazuje MAXIM TRUŇOV. Čerepovec vede o jednu branku.