Novokuzneck – Ufa 0:3 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 2:1 (2:0 po s.n.) | Omsk – Metallurg Magnitogorsk 0:3 (kon.)
Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Red Star Kunlun 3:0 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.) | Soči – Barys 3:6 (kon.) | S.Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.)
Spartak Moskva
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
cz Utorok 27.09.2016, 18:30 • Lužniki Arena • KHL

Z tohoto zápasu je to vše. Přeji příjemný úterní večer. (21:09:13)

Československá stopa v utkání

Lukáš Radil (SPM): 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 18:40 (24 střídání)

To vše sledovalo 5 181 diváků.

Třetí třetina dlouho nenabídla nic zajímavého, šancí bylo poskrovnu a velmi málo se přerušovalo. Až v 57. minutě šli zničehonic hosté potřetí v zápase do vedení a to již dokázali udržet i přes téměř dvouminutovou hru Spartaku bez brankáře. Po čtyřech porážkách tak Jugra konečně vítězí a vylepšuje svoji nepříliš příznivou zápasovou bilanci.

59:35
    Ještě jedno vhazování před Fokinem.

59:25
    Vasiljev kroužil s pukem na brankovišti, aby dorazil předchozí střelu, ale nedostal prostor k zakončení.

59:00
    Domácí se nemohou usadit s pukem před brankou Jugry.

58:20
    Hosté dostali puk do středního pásma. Na chvilinku.

58:11
    Spartak si ještě vzal oddechový čas.

58:11
    Svensson na střídačce, domácí v šesti hráčích! Vhazuje se v jejich útočné třetině.
    57:15 Pavel MEDVEDĚV - 2:3

57:15
    Jugra právě vstřelila branku!
    Tak přeci jen něco zajímavého, hosté jdou potřetí do vedení! PAVEL MEDVEDĚV dává svému týmu střelou zblízka velkou šanci na 3 body! Svensson se asi bude trochu stydět, puk mu propadl mezi betony. Asistence: Alexander Ugolnikov.

56:02
    Leščenko s Radilem mohli postupovat 2 na 2, to by však Leščenko nesměl o puk přijít po přejetí modré čáry.

55:37
    Místo útoku hostů 3 na 2 klid na hřišti. Střední útočník Jugry nedokázal zpracovat puk a nechal ho za sebou.

54:59
    Šmoljov příklepem z levého křídla vyprášil beton brankáře, k dorážce se červení nedostali.

53:58
    Během několika sekund velké šance na obou stranách! V obou případech však hráči před brankou promáchli přihrávku do poloodkryté klece!

David Šimon

Libor Štěpán

Góly a asistencie: 8. Leščenko (Stoa, Gilroy), 28. A. Voronin (Bondarev) – 7. D. Chlystov (Panov), 22. Varfolomejev (Lapenkov), 58. P. Medveděv (Ugolnikov)

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Gilroy, Högström, Bondarev, Kirillov, Jermakov, Dyblenko, Sorokin – Leščenko, Stoa, Radil – M. Potapov, V. Berdnikov, Šmeľov – M. Plotnikov, Bobrov, Vasiliev – Pavljukov, A. Voronin, Bobyľov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Šaryčenkov) – Želdakov, N. Chlystov, Pogorišnyj, S. Gusev, Ugolnikov, Šulakov – Panov, D. Chlystov, Bortnikov – Varfolomejev, Ljudučin, Lapenkov – Buljanskij, Kurjanov, P. Medveděv – Akmaldinov, Chacej, Sokolov.

Rozhodca: Kadyrov, Ščejov – Sasujev, Šichanov.

Diváci: 5 181