Toronto – Ottawa 3:6 (kon.) | Boston – Columbus 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Minnesota 1:2 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:0 (kon.) | Washington – Carolina 1:2 (po pr.) | NJ Devils – Philadelphia 2:0 (kon.)
Montreal – NJ Devils 2:3 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (kon.)
Edmonton – Calgary 4:2 (kon.) | Arizona – LA Kings 5:3 (kon.) | LA Kings – Arizona 4:3 (kon.)
Florida – Nashville 4:1 (kon.)
Arizona Coyotes
5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
Los Angeles Kings
cz Utorok 27.09.2016, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • Príprava NHL

Radim Vrbata (ARI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 11:44
    Peter Budaj (LAK) 40 minut, 10 zákroků, 4 góly, 71,4% (06:41:13)

1. Max Domi (ARI) 1+1
    2. Brendan Perlini (ARI) 0+0
    3. Luke Schenn (ARI) 1+0
    Domácí mají důvod k radosti, svého soupeře dnes porazili.

Arizona zvládla svůj první domácí zápas, vyhrála nad Los Angeles poměrem 5:2.

59:31
    Domingue vychytal ani Braydena McNabba. Půlminuty hry do konce třetí třetiny.

59:11
    Trevor Lewis našel jen výstroj domácího brankáře. Hosté to zkouší v šesti, pokouší se zdramatizovat zápas.

58:58
    Derek Fotbort minul kotouč, chystal se ke střele z první. Minuta do konce třetí třetiny.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:57
    Tom Gilbert střelou zápěstím nepřekonat brankáře Arizony. Ten drží své spoluhráče ve vedení.

56:43
    Domácí hráč se dostal do vyložené střelecké pozice, ale minul branku.

56:33
    Teddy Purcell se dostal ke střele zápěstím, brankáře Domingue překonat nedokázal.

55:50
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Connor Garland – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Vincent LoVerde – 5 min., bitka).

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Necelých pět minut zbývá do konce třetí dvacetiminutovky.

54:50
    Arizona právě vstřelila branku!
    Domácí se dostávají do vedení o dvě branky. Střelou zápěstím se právě prosazuje MICHAEL BUNTING. Asistence: Brad Richardson a Ryan White.

54:16
    Domácím mohl jistější náskok dopřát Michael Bunting, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.

52:36
    Jamie McBain minul branku ve výborné střelecké pozici. Kotouč poslal mimo branku.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Jan Prošek

Góly a asistencie: 10. Schenn (Domi, Vrbata), 19. White (Richardson, Bunting), 21. Domi (Hache, Dvorak), 37. Fournier (Boychuk, McBain), 55. Bunting (Richardson, White) – 13. Purcell (Forbort, Dowd), 21. Gilbert, 46. Clifford (Purcell, Gilbert)

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Hache, Mayo, McBain, Mermis, Schenn, Smereck – Boychuk, Bunting, Doan, Domi, Dvorak, Fournier, Garland, Gaudet, MacInnis, Marcantuoni, Perlini, Richardson, Vrbata, White
    Los Angeles Kings: Budaj (McCollum) – Forbort, Greene, McNabb, Gilbert, Lintuniemi, LoVerde – King, Shore, Lewis – Clifford, Dowd, Purcell – Mersch, Latta, Backman – Bissonnette, Bjorkstrand, Auger

Rozhodca: Rehman, Watson – Gawryletz, Heyer