Florida – Nashville 4:1 (kon.) | Buffalo – Ottawa 3:2 (po pr.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 4:0 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Montreal – Washington 5:2 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 2:3 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 1:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (po pr.)

3. Travis Sanheim (PHI) 0+2 (06:35:17)

Skončilo přípravné utkání kanadskoamerické NHL, ve kterém Philadelphia Flyers poráží New York Islanders 4:0. Ve třetí třetině padla jedna branka, jejímž autorem byl Wayne Simmonds.

59:53
    McAdam zabránil Sanheimově střele v cestě mezi betony do branky.

59:25
    O osudu utkání již dávno rozhodnuto, jedinou otázkou zůstává zda-li skončí utkání rozdílem čtyř, či pěti branek.

59:04
    Utkání tak dohrávají Flyers v přesilové hře.

58:25
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Weise – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnston – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Holmstrom – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

58:25
    95 vteřin před koncem se strhla větší šarvátka v prostoru před střídačkami.

58:03
    Probíhají poslední dvě minuty třetí periody a Islanders kombinují v pásmu Flyers.

57:47
    Puk mimo hřiště. Následuje komerční pauza.

57:40
    Mason vyrazil kotouč po střele od modré, ale pravděpodobně ani on sám neví jak se mu to povedlo.

56:56
    Se střelou od modré čáry si Mason poradil a přesilovka hostí se chýlí ke konci.

56:32
    Mayfield protíhl Masona, ten vykopává kotouč.

56:20
    Pas na Baileyho přišel pozdě a Mason dokázal sáhnout do dráhy kotouče.

56:01
    Cizikas dostal pas před odkrytou branku na brusle a nemohl tak zakončit.

55:25
    Islanders uzavřeli Flyers v jejich pásmu a rozvážnou kombinací se snaží rozebrat formaci domácích.

55:19
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Myers – 2 min., podražení).

55:12
    Bude se opět vylučovat na straně domácích.

Kryštof Severa

Góly a asistencie: 18. Weise, 19. Simmonds (Weal, Zotto), 32. Miele (Raffl, Sanheim), 41. Simmonds (Schenn, Sanheim)

Philadelphia Flyers: Mason (Stolarz) – Del Zotto, Andrew MacDonald, Schultz, Sanheim, Myers, Provorov – Schenn, Raffl, Simmonds – Weal, Laughton, Weise – Read, Gordon, Miele – Cousins, Ljubimov, VandeVelde
    New York Islanders: Gibson (45.McAdam) – Hickey, Burroughs, Mayfield, Toews, Pelech, Leduc – Prince, Bailey, Holmstrom – Lee, Winquist, Kearns – Markison, Johnston, Cizikas – Verhaeghe, Ho-Sang, Beauvillier