Florida – Nashville 4:1 (kon.) | Buffalo – Ottawa 3:2 (po pr.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 4:0 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Montreal – Washington 5:2 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 2:3 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 1:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (po pr.)
Minnesota Wild
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Colorado Avalanche
cz Streda 28.09.2016, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Príprava NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:44:54)
    I díky tomuto fantastickému zákroku hostující gólman Lieuwen udržel čisté konto

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

Colorado Avalanche: 8

Utkání končí vítězstvím Lavin 4:1. Colorado rozhodlo o své vítězství povedenou druhou a třetí třetinou, kdy se pokaždé dokázalo dvakrát gólově prosadit a stav 0:1 zvrátit ve svůj prospěch. Minnesotě jako by zvlhl střelecký prach a recept nenašla ani na náhradního gólmana Lieuwena, který nahradil ve třetí třetina Smitha.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, střelu Nicolase Melocheho zablokoval Zac Dalpe.

57:36
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Laviny pečetí výsledek gólem do prázdné brány BEN SMITH. Asistence: Turner Elson.

56:40
    Minnesota se tlačí v závěru do útoku, Nathan Lieuwen ale dál drží čisté konto, uspěl proti dvěma střelám Zaca Dalpeho.

54:27
    Rene Bourque zkouší pozornost Devana Dubnyka, ten chytá a přerušuje hru.

53:14

52:42
    Nathan Lieuwen si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Mike Reillyho.

52:08
    Se střelou Jareda Spurgeona si Nathan Lieuwen dokázal poradit, bude se vhazovat ve třetině Avalanche.

51:14
    Hosté se budou bránit v oslabení, Duncan Siemens zahákoval Jasona Zuckera a dostává dvouminutový trest.

50:00
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby, hosté vedou o dva góly a zatím drží soupeře v šachu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:44
    Michajl Grigorenko zablokoval střelu Mike Reillyho, Lieuwen tak nemusel zasahovat.

48:27
    Na druhé straně zkouší pozornost Devana Dubnyka Troy Bourke, skóre se nemění.

47:15
    Nathan Lieuwen si poradil se střelou Joela Erikssona.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 12. Bartley (Graovac) – 23. Sislo (Burke), 31. Bourque (Gelinas, Bigras), 47. Grigorenko (Siemens, Gelinas), 58. B. Smith (Elson)

Minnesota Wild: Dubnyk (Vay) – Folin, Reilly, Brodin, Spurgeon, Bouramman, Bartley – Pominville, Staal, Zucker – Tuch, Graovac, Schroeder – Gabriel, Dalpe, Carter – Hagel, Eriksson Ek, Beck
    Colorado Avalanche: J. Smith (41. Lieuwen) – Bigras, Stanton, Siemens, Gelinas, Zadorov, Meloche – Bourque, Grigorenko, Whitney – B. Smith, Compher, Martinsen – Sislo, Bourke, Beaudin – Elson, Nantel, Grimaldi

Rozhodca: Meier, Nicholson – Galloway, Berg