Florida – Nashville 4:1 (kon.) | Buffalo – Ottawa 3:2 (po pr.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 4:0 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Montreal – Washington 5:2 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 2:3 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 1:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (po pr.)
Winnipeg Jets
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Calgary Flames
cz Streda 28.09.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Príprava NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:36:54)

Calgary Flames: 5

Utkání končí vítězstvím Calgary, které dnes sehrálo dobrou taktickou partii a na ledě Winnipegu doslova vygumovalo svého soupeře. Domácím se nedařilo vůbec nic, po nadějné první třetině se gólově začali prosazovat jen hosté, které navíc držel výtečný Chad Johnson. Do třetí třetiny nastoupil místo něho do branky Flames Rittich a i on neinkasoval.

59:38
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Hathaway – 2 min., hrubost).

59:22
    V poslední minutě sledujeme Morrisseyho, který napadá rozehrávku Flames.

58:02
    Probíhají poslední dvě minuty, Angelidis zavezl puk do útočného pásma.

57:25
    To samozřejmě hostům bohatě stačí, další puk míří za branku Comrieho.

56:56
    Flames vyklízí útočné pásmo a vracejí se dobrovolně do vlastní třetiny.

55:38
    Zakázané uvolnění Winnipegu, kterému se dnes nedaří vůbec nic.
    53:10 Brett KULAK - 0:3

53:10
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Dnes je to večer BRETTA KULAKA, který si sjel z pravé strany před branku, kde nedal šanci Comriemu! Obránce Flames vládne zápasu s bilancí 2+1! Asistence: Emile Poirier a Michael Ferland.

52:23
    Postma pálí z pravé strany, od modré, ale branku Ritticha netrefuje, puk se otřel o boční síť.

50:59
    Robak vybojoval puk v rohu vlastní třetiny, výborný výkon tohoto obránce Flames.

50:00
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby, hosté vedou o dva góly a zatím drží soupeře v šachu.

49:51
    Zakázané uvolnění Calgary, hra se tak vrací před Ritticha.

48:42
    Matt Frattin zkouší pozornost Comrieho střelou z pravé strany, domácí gólman přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 24. Hamilton (Kulak), 33. Kulak, 54. Kulak (Poirier, Ferland)

Winnipeg Jets: Comrie (Hutchinson) – Postma, Morrissey, Kichton, Strait, Nogier, Melchiori – Špaček, Lowry, Matthias – Lipon, Copp, Howden – Armia, Roslovic, Petan – Peluso, Harkins, Tanev
    Calgary Flames: Ch. Johnson (41. Rittich) – Culkin, Morrison, Kulak, Kanzig, Grossman, Robak – Korpikoski, Jankowski, Ferland – Adam, Vey, Poirer – Bouma, Hamilton, Hathaway – Frattin, Angelidis, Smith

Rozhodca: Skiliter, Kowal – Wheler, Murchison