Novokuzneck – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk 0:3 (kon.) | Omsk – Ufa 2:5 (kon.)
Čerepovec – Vladivostok 2:1 (kon.) | Novgorod – Barys 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Petrohrad – Red Star Kunlun 3:0 (kon.) | Soči – Jugra Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | S.Moskva – Jekaterinburg 3:0 (kon.)
po s.n. (1:2)
CSKA Moskva
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Amur Chabarovsk
cz Štvrtok 29.09.2016, 18:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:23:04)

Československá stopa

Jan Kolář (CHA) 1 + 0 čas na ledě: 22:40
    Tomáš Zohorna (CHA) 1 + 0 čas na ledě: 22:25

Hosté dnes nakonec lépe zvládli samostatné nájezdy a nakonec tak dokázali zvítězit. Domácí tak dnes poprvé po devíti výhrách na domácím kluzišti prohráli.

Střely na branku: 28 – 35

V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ ZOHORNA.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo dnešní zápas a na řadu tak přicházejí nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Právě se rozeběhla poslední minutka prodloužení. Dnes tak budou muset pravděpodobně rozhodnout nájezdy.

62:29
    Domácí drží kotouč na svých holích, ale nedaří se jim se s ním dostat do útočném pásma.

61:21
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

60:49
    Romancev se dostal ke střele z pravého kruhu. Branku však přestřelil.

Martin Penker

Góly a asistencie: 23. Kugryšev (Ožiganov, Ničuškin) – 31. J. Kolář (Zub, Vl. Ušenin), rozh. náj. T. Zohorna