Astana – YB Bern 0:0 (kon.) | Qäbälä – Mainz 2:3 (kon.) | Amsterdam – Liége 1:0 (kon.)
Vigo – Panathinaikos 2:0 (kon.) | Gent – Konyaspor 2:0 (kon.) | Doneck – Braga 2:0 (kon.)
Schalke – Salzburg 3:1 (kon.) | FK Krasnodar – Nice 5:2 (kon.) | Fiorentina – Karabach 5:1 (kon.)
Liberec – Solún 1:2 (kon.) | Sparta Praha – Inter 3:1 (kon.) | Zürich – Osmanlispor 2:1 (kon.)
FCSB – Villarreal 1:1 (kon.) | Be'er Sheva – Southampton 0:0 (kon.) | Fenerbahce – Feyenoord 1:0 (kon.)
Manchester United – Zorja Luhansk 1:0 (kon.) | Olympiakos – APOEL 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Anderlecht 1:1 (kon.)
Zenit – Alkmaar 5:0 (kon.) | Dundalk – Tel Aviv 1:0 (kon.) | Austria – Plzeň 0:0 (kon.)
AS Rím – Giurgiu 4:0 (kon.) | Bilbao – Rapid Viedeň 1:0 (kon.) | Genk – Sassuolo 3:1 (kon.)
Steaua Bukurešť
1:1 (1:1)
Villarreal CF
cz Štvrtok 29.09.2016, 19:00 • Arena Națională, Bukurešť (kapacita: 55 634 diváků) • Európska liga • 2. kolo

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou! (21:01:03)

Dnešní utkání mezi Steauou Bukurešť a Villarealem je tedy u konce. Ve druhé půli jsme neviděli ani jednu branku a celky se tedy rozešly smírně remízou 1:1. Nutno říci, že jsme nesledovali nikterak atraktivní zápas a jako jediný byl blízko rozhodnutí William Amorim, jenž na začátku druhé půle trefil břevno. Domácí tak mají po druhém utkání v rámci Evropské ligy jen jeden bod, naopak Villarreal se se čtyřmi body drží na čele skupiny.

90+4

90+3
    Dobře zahraný volný kop mířil trochu moc doprostřed brány a Niță míč zpod břevna vytěsnil na roh. Po něm byl k vidění velký závar, ale hosté nadvakrát nedokázali propálit hromadu těl před sebou.

90+3
    Ještě jedna šance pro hostující celek! N'Diaye byl napravo povalen soupeřem a je tady přímý volný kop ze solidní vzdálenosti.

90+2
    Villarreal drží hru ve střední části hřiště. Nějaký zběsilý úprk dopředu rozhodně nemůžeme očekávat.

90+1
    Po volném kopu hosté odvrátili míč na rohový kop, avšak následně se ke střele prodral Jakoliš. Jeho rána, zřejmě mířící vedle, skončila zákrokem Andrése Fernándeze.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty. První z nich začne Steaua standardní situací.

89
    Poslední změna v sestavě Steauy Bukurešť. Ze hřiště odchází William Amorim, který v největší šanci druhé půle trefil břevno. Na poslední minuty si na hřišti poběhá Ovidiu Popescu.

89
    Na pravé straně se pokusil uvolnit Castillejo, nicméně přes dobře bránícího Momčiloviće neodkázal odcentrovat a míč poslal jen za brankovou čáru.

88
    Utkání pomalu spěje ke svému konci. S míčem u nohou hrají stále hostující borci, kteří by jistě rádi rozhodli zápas ve svůj prospěch.

86
    Steaua hru přesunula až k Fernándezovi, avšak ten si míč v pohodě stáhl ze vzduchu a už rychle rozehrává na své spoluhráče.

85
    Po debat mezi sudím a domácím brankářem došlo k rozehrání rohového kopu, avšak ani tentokrát si Villarreal nepřipravil zakončení.

84
    Villarreal je nyní lehce aktivnější a po teči Sulleye bude zahrávat další rohový kop. Uvidíme, zda tato standardní situace konečně přinese něco zajímavějšího.

83
    Z rohového kopu hosté nezahrozili, ale stále zůstávají u míče. Vrátit se však musí až k vlastnímu brankáři.

82
    Poslední střídání Villarrealu. Cédric Bakambu zaujal místo Rafaela Borrého.

81
    Ouu to mohla být velká šance! Hosté se dostali do zajímavě vypadající akce, když roztáhli hru na levou stranu pokutového území, avšak posléze přišel před Nițu poněkud zbytečný a hlavně nepřesný centr.

80
    Utkání se nám přehouplo do poslední desetiminutovky. Poblíž půlící čáry kombinovali hosté, ale dobře zapracoval Sulley, jenž zahájil rychlou akci Steauy.

79
    Po střídání Steauy Bukurešť se pokračuje ve hře. V ofenzívě byla právě domácí jedenáctka, nicméně k ničemu zajímavému její snaha nevedla.