Columbus – Nashville 3:2 (po pr.) | Toronto – Buffalo 0:1 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – NJ Devils 3:1 (kon.)
Tampa Bay – Florida 2:0 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:4 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 4:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Nashville Predators
cz Piatok 30.09.2016, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Príprava NHL

Marek Mazanec (NSH) 30 minut, 14 zákroků, 1 gólů, 93,3% (03:46:21)

1. Brandon Dubinsky (CBJ) 1+0
    2. Paul Bittner (CBJ) 1+0
    3. Ryan Craig (CBJ) 1+0

Columbus o své výhře v tomto přípravném zápase rozhodl až v prodloužení. Do brejku se dostal Dubinsky a rozhodl se pro zakončení. Kotouč se zastavil až vy brance. Predátoři bojovali, ale nakonec padli.

62:49 Brandon DUBINSKY - 3:2

62:49
    Columbus právě vstřelil branku!
    Domácí vyhrávají v prodloužení. BRANDON DUBINSKY mohl v přečíslení přihrávkou oslovit spoluhráče. Místo toho vystřelil a udělal to dobře. Asistence: Cam Atkinson a Zach Werenski.

62:15
    Liambas se dostal do výborné střelecké pozice, ale branku vůbec trefit nedokázal.

62:00
    Tři minuty do konce prodloužení.

61:20
    Prodloužení momentálně mnoho šancí nenabízí, kotouč mají pod kontrolou hosté.

60:40
    Velké šance měli k dispozici domácí, proměnit je ale nedokázali, a tak se směr hry otáčí.

60:01
    Buly vyhráli domácí hokejisté.

60:01

60:00

59:24
    Siebenaler ani Atkinson nedokázali své šance proměnit. Saros výborně zakročil.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině. Pravděpodobně uvidíme nastavený čas.

58:17
    Jack Johnson nedokázal v dobré střelecké pozici trefit branku hostujícího celku.

57:37
    Hra je přerušena, pokračovat se bude po komerční přestávce.

56:35
    Sledujeme atraktivní hokej, který je momentálně vyrovnaný a pravděpodobně uvidíme prodloužení. Mnoho času do konce třetí periody už není.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 20. Craig (Campbell, Atkinson), 56. Bittner (Dubinsky, Johnson), 63. Dubinsky (Atkinson, Werenski) – 34. Bitetto (Carle, Aberg), 47. Weber (Jarnkrok, Smith)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (McElhinney) – Johnson, Werenski, Murray, Savard, Nutivaara, Siebenaler – Capmbell, Craig, Atkinson – Dubinsky, Dubois, Karlsson – Anderson, Jenner, Palushaj – Hartnell, Bittner, Filigno
    Nashville Predators: Mazanec (Saros) – Bitetto, Weber, Granberg, Carle, Irwin, Dougherty, Carrier, Murphy – Sissons, Smith, Liambas, Jarnkrok, Zolnierczyk, Gaudreau, Arvidsson, Aberg, Kamenev, Watson, Görtz, Girard, Payerl

Rozhodca: Peel, Romasko, Gibbs, Kovačik