Buffalo – Toronto 1:8 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:0 (kon.) | Carolina – Tampa Bay 1:2 (po pr.)
Detroit – Boston 1:2 (po pr.) | St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 5:1 (kon.)
Calgary – Vancouver 2:1 (kon.) | Colorado – LA Kings 3:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.)
Ottawa – Montreal 2:3 (po pr.)
Detroit Red Wings
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Boston Bruins
cz Sobota 01.10.2016, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • Príprava NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký sobotní den. (04:11:23)

Filip Hronek (DET) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:17

1. Ryan Spooner (BOS) 1+0
    2. Mike Green (DET) 1+0
    3. Anton Chudobin (BOS) 34 zák., 1 gól, 97,1 %

Z vítězství se nakonec radují hokejisté Bostonu, kteří ve třetí části dokázali srovnat a posléze v prodloužení rozhodl Spooner. Utkání mělo dobré tempo a k vidění bylo pár pohledných akcí.

60:34 Ryan SPOONER - 1:2

60:34
    Bruins právě vstřelili branku!
    Prodloužení nemělo dlouhého trvání. Morrow v útočném pásmu obral o kotouč Greena, předložil puk na hůl RYANA SPOONERE, který se před Howardem nemýlil. Asistence: Joe Morrow.

60:21
    Spooner projel okolo pravého mantinelu do útočného pásma, ale z kruhu vystřelil vedle branky.

60:01

Bostonu se povedlo ve třetí třetině vyrovnat a v Detroitu se bude za stavu 1:1 prodlužovat.

60:00

59:50
    Liles vypálil od levého mantinelu, ale Howard dokázal tento pokus vyrazit.

59:30
    Utkání pomalu spěje do prodloužení, ani jeden z celků se nesnaží rozhodnout.

58:40

58:30
    Hronek si na levém kruhu udělal prostor a zajímavě vypálil. Chudobin se štěstím tento pokus zastavil.

58:02
    Hosté se zatím úspěšně brání. Kotouč je nyní u branky Howarda.

57:38
    Helm to zkoušel z otočky, ale Chudobin dokázal jeho pokus vyrazit.

57:00
    Greenova střela od modré čáry neprošla přes hromadu těl před brankou. Hosté vyhazují.

56:40
    Detroit má obrovskou šanci jít před koncem třetí třetiny do vedení. Grzelcyk je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 26. Sheahan (Green, Lorito) – 53. Heinen (Senyshyn, Liles), 61. Spooner (Morrow)

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Ericsson, Green, Hicketts, Jensen, Renouf, Hronek – Nyquist, Helm, Sheahan – Tangradi, Lorito, Callahan – Svečnikov, Street, Sadowy – Smith, Aubry, Ford
    Boston Bruins: Chudobin (McIntyre) – Liles, Carlo, Morrow, McQuaid, Lauzon, Grant, Grzelcyk – Heinen, Nash, Griffith – Cehlarik, Cave, Ferlin – Beleskey, Spooner, Senyshyn – Blidh, Kuraly, Hickman

Rozhodca: St. Pierre, Rank – Alphonso, Kovachik