Manchester United – Stoke City 1:1 (kon.) | Leicester – Southampton 0:0 (kon.) | Tottenham – Manchester City 2:0 (kon.)
Burnley – Arsenal 0:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:0 (2:0)
Manchester City
Nedeľa 02.10.2016, 15:15 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 7. kolo

V druhom polčase už hra nemala také vysoké tempo ako v prvom dejstve a za najväčšiu šancu druhej štyridsaťpäťminútovky možno jednoznačne považovať Lamelovu penaltu zo 65.minúty, ktorú ale domáci hráč nepremenil. Keďže už nikto z jeho spoluhráčov a ani protihráčov nedokázal dostať loptu do siete, Tottenham zdolal na domácom trávniku Manchester City 2:0 po vlastnom góle Kolarova a presnom zásahu Alliho. (17:08:16)

90+4

90+4
    Domáci znovu zaútočili, ale striedajúci Janssen bol v ofsajde.

90+3
    Po dlhšom čase pohrozili aj domáci, ale Lamelov center smerujúci do vápna bol zblokovaný a krátko na to získala loptu obrana City.

90+2
    Opäť mal Agüero šancu na presný zásah, ale Lloris si s jeho pokusom z hranice päťky poradil.

90+1
    Tottenham v držaní lopty v strede pola, nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Son Heung-min, prichádza Vincent Janssen.

90
    Hostia boli v posledných minútach veľmi ofenzívne naladení a teraz mal šancu na zníženie stavu Agüero, ale jeho strela z ľavej strany vápna bola nepresná.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 31793 divákov.

88
    Hostia nebezpečne kombinujú na ľavej strane útočnej polovice.

87
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Raheem Sterling, prichádza Leroy Sané.

87
    Ofenzívna snaha hostí na skorigovanie výsledku sa skončila postavením mimo hry, v ktorom bol Raheem Sterling.

86
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Dele Alli, prichádza Georges-Kévin N'Koudou.

85
    Po faule striedajúceho Diera na Fernardinha budú hostia zahrávať voľný kop na polovici Tottenhamu. Pred nami je posledných päť minút riadnej hracej doby druhého polčasu.

84
    Oba celky sa striedajú v držaní lopty a ťažiskom hry je najmä stred pola.

82
    Hostia sa dostali na dostrel domáceho vápna, ale napokon Iheanacho stratil loptu na hranici šestnástky.