Valencia – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Real Madrid – Eibar 1:1 (kon.) | Espanyol – Villarreal 0:0 (kon.)
Malaga – Bilbao 2:1 (kon.) | Vigo – Barcelona 4:3 (kon.)
Celta Vigo
4:3 (3:0)
FC Barcelona
Nedeľa 02.10.2016, 20:45 • Estadio de Balaídos • Španielska LaLiga • 7. kolo

Záverečný duel 7. kola španielskej La Ligy priniesol obrovské prekvapenie. Celta Vigo totiž na domácom štadióne zdolala FC Barcelona 4:3. Celta predviedla fantastický výkon najmä v prvom polčase, po ktorom viedla už 3:0. Barcelončania aj napriek zlepšenému výkonu v druhom polčase už toto manko dohnať nedokázali. Víťazný gól strelil po obrovskej chybe brankára Marca-Andrého ter Stegena Pablo Hernández. Odo mňa je to nadnes všetko, prajem vám dobrú noc! (22:42:25)

90+5

90+5
    Jeremymu Mathieovi lopta ušla za autovú čiaru, a to je asi koniec všetkých nádejí pre FC Barcelona na úspech v dnešnom zápase.

90+4
    Opäť sa pár sekúnd nehrá, keď vo vlastnom pokutovom území zostáva ležať Sergi Gómez.

90+4
    Zakončenie Marcela Díaza nebolo natoľko dôrazné na to, aby vystrašilo Marca-Andrého ter Stegena.

90+3
    Jeremy Mathieu vyskočil v súboji s Johnom Guidettim až príliš vysoko.

90+2
    Denis Suárez jednoznačne oživil ofenzívu FC Barcelona a teraz takmer doprial hetrik Gerardovi Piquému! Hosťujúci obranca však domácu bránu svojou hlavičkou míňa!

90+2
    Marc-André ter Stegen si tentoraz dal pozor pred dobiedzajúcim Johnom Guidettim.

90+1
    Prvú minútu nadstavenia sa nehralo, keďže si domáci góman Sergio Álvarez vypýtal ošetrenie.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje k riadnemu hraciemu času až päť minút.
    90. Neymar (BAR)

90
    Mohlo byť vyrovnané! Arda Turan nádherným centrom našiel v šestnástke Neymara, Brazílčan však v ťažkej pozícii nemal čas loptu nasmerovať do siete, a tá len tesne minula domácu bránu!

89
    Hostia sú opäť natlačení v tesnej blízkosti šestnástky Celty Vigo, domáci futbalisti to ale zvládajú veľmi dobre.

88
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Iago Aspas, prichádza John Guidetti.

88
    Žltú kartu dostáva Luis Suárez (FC Barcelona).
    87. Gerard Piqué (BAR) - 4:3

87
    Barcelona dala gól! Hostia po tejto štandardnej situácii zostali pred pokutovým územím Celty, až sa k nádhernému centru Denisa Suáreza pretlačil GERARD PIQUÉ a dnes po druhýkrát prekonáva Sergia Álvareza! V závere tak ešte uvidíme veľkú drámu!

Jakub Kocourek

Góly: 22. Sisto, 31. Aspas, 33. Mathieu (vla.), 77. P. Hernández – 58. Piqué, 65. Neymar (pen.), 87. Piqué

Karty:   64. Mallo (CVG) – 45. Busquets (BAR), 74. Piqué (BAR), 88. L. Suárez (BAR)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:11.
    Celta Vigo: S. Álvarez – Roncaglia, Cabral, Sergi Gómez, Mallo (C) – Radoja, Wass (83. J. Castro) – Sisto, P. Hernández, Bongonda (63. Díaz) – Aspas (88. Guidetti).
    Náhradníci: Blanco – Díaz, Guidetti, J. Castro, Señé, Rossi, Diop.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Mathieu, Alba (81. Alcácer) – A. Gomes, Busquets (C) (76. Denis Suárez), Arda Turan – Rafinha (46. Iniesta (C)), L. Suárez, Neymar.
    Náhradníci: Cillessen – Rakitić, Denis Suárez, Iniesta (C), Mascherano, Alcácer, Digne.

Rozhodca: Inaki Vicandi Garrido