Angers – Marseille 1:1 (kon.) | Nice – Lorient 2:1 (kon.) | Lyon – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
OGC Nice
2:1 (1:0)
FC Lorient
cz Nedeľa 02.10.2016, 17:00 • Allianz Riviera, Nice • Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:56:39)

Utkání končí těsným vítězství favorizovaného Nice, které se dlouho trápilo a nechávalo Lorientu více prostoru k útočení. Nakonec se i hosté dočkali vyrovnání v průběhu druhé půle, pak ale domácí prostřídali, zejména příchod Eysserica znamenal trochu rozhýbání záložní řady, čehož využil i Mario Balotelli ke vstřelení druhého domácího gólu.
    Tentýž hráč se poté během pěti minut i vykartoval a opět potvrdil svou kontroverzní pověst, první žlutou kartu dostal za svléknutí dresu při gólové oslavě, druhou žlutou pak pravděpodobně za nesportovní gesto, kdy po souboji s Moreirou naznačil nepříjemný zápach protihráče.

90+5

90+3
    Žlutou kartu dostává Steven Moreira (FC Lorient).
    90+2. Takto se Mario Balotelli vykartoval, první žlutá za svléknutý dres, druhá za nesportovní gesto.

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mario Balotelli (OGC Nice), který se tak během pěti minut vykartoval. Druhou žlutou kartu dostal za nesportovní gesto po souboji s Moreirou.

90+2
    Sudí nastavil čtyři minuty, hosté se nyní musí bránit, Balotelli má míč na levé straně a vybojoval autové vhazování.

90
    Balotelli vybojoval v souboji s Benem Khémisem faul.

89
    Hosté se nyní snažili až příliš a zbrklou rozehrávkou ztrácejí míč.

88
    Eysseric fauluje na své polovině a dostává za to žlutou kartu, Lorient rychle rozehrává.

87
    Žlutou kartu dostává Mario Balotelli (OGC Nice) za svléknutý dres při gólové oslavě.
    86. Mario BALOTELLI - 2:1

86
    Nice právě vstřelilo branku!
    Ano, to je typický MARIO BALOTELLI! Po pěkné patičce od Cypriena získal míč ve vápně soupeře, tam udělal kličku obránci a parádní střelou poslal míč přesně do růžku branky Lorientu.

85
    Žlutou kartu dostává Cafú (FC Lorient).

85
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Arnold Mvuemba, přichází Issam Ben Khémis.

85
    Mario Balotelli vyslal pořádně prudkou dělovku, ale branku Lecomteho o několik metrů netrefil.

84
    Balotelli bude rozehrávat volný kop z necelých třiceti metrů od branky Lorientu.