NJ Devils – NY Rangers 5:4 (kon.) | NY Islanders – Washington 1:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:4 (1:2 po s.n.)
Nashville – Tampa Bay 4:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:0 (kon.) | Arizona – Anaheim 3:2 (po pr.)
Florida – Dallas 1:2 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 0:2 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Dallas Stars
cz Nedeľa 02.10.2016, 21:00 • Budweiser Gardens, London, Ontario • Príprava NHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (23:42:19)

Jaromír Jágr (FLA)

Radek Faksa (DAL)
    Matěj Stránský (DAL)

1. Jonathan Huberdeau (FLA) 1+0
    2. Antoine Roussel (DAL) 1+0
    3. Jason Dickinson (DAL) 0+0

V přípravném duelu mezi Floridou a Dallasem se v prodloužení radovali z výhry hokejisté Dallasu.

62:20
    Dallas právě vstřelil branku!
    Je dobojováno. NICK EBERT rozhodl prodloužení svou přesně mířenou střelou a z výhry se tak raduje jeho tým. Bez asistence.

60:01

Zápas v základní hrací době nenašel vítěze a na řadu tak přichází prodloužení, které se bude hrát ve třech hráčích na obou stranách.

60:00

40:01

I druhá třetina je minulostí. Hokejisté Dallasu v ní dokázali srovnat a hlavně v závěru druhé periody nerozhodný stav také udrželi při přesilové hře Floridy 5 na 3. Brankář Lagace svůj tým podržel svými přesnými zákroky. Třetí třetina začne přibližně ve 23:00.

40:00
    39:00 Brankář Dallasu Lagace podržel svůj tým při dvojnásobné přesilovce Floridy.

39:00
    V závěru druhé třetiny měla Florida k dispozici přesilovou hru pět na tři, ale díky fantastickému zákroku brankáře Dallasu Stars neinkasovali.
    Příznivci Jaromíra Jágra si našli cestu do Ontaria, aby viděli zápas Floridy s Dallasem.

24:26 Dallas srovnal stav utkání díky trefě Rousella.

24:26
    V úvodu druhé třetiny se dokázali trefit také hokejisté Dallasu a srovnávají tak stav tohoto zápasu. ANTOINE ROUSELL se trefil mezi tři tyče a začíná se znovu od začátku. Bez asistence.

20:01
    Jonathan Huberdeau poslal Floridu do vedení pouhých 6,2 vteřiny před vypršením první třetiny.