Chomutov – Olomouc 1:4 (kon.) | K. Vary – Litvínov 1:3 (kon.) | Zlín – Třinec 4:3 (1:0 po s.n.)
Hradec Králové – Liberec 3:2 (2:0 po s.n.) | Kometa Brno – Sparta Praha 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Nedeľa 02.10.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Tipsport extraliga (ČR) • 9. kolo

Děkuji za pozornost a někdy opět u online přenosu napočtenou. (20:06:47)

To je ode mne z mladoboleslavského zimního stadionu vše, Mladá Boleslav vítězí opět tříbodově celkovým poměrem 2:1 a hosté z Pardubic z Mladé Boleslavi odjíždějí s nepořízenou. Závěru utkání ale ještě mohl být velice dramatický, jelikož se hostujícímu celku přecijen podařilo skórovat, a to dvě minuty před koncem zápasu. Naštěstí pro domácí ale další gól nepřidali, a tak domácí připisují další důležité body do extraligové tabulky.

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Tomáš Rolinek (PCE) a Martin Látal (MBL).

Zásahy brankářů:
    Brandon Maxwell (PCE) – 13 zásahů (celkem 28 zásahů)
    Jan Lukáš (MBL) – 8 zásahů (celkem 19 zásahů)

59:42
    Urban opět vyhazuje kotouč a opět z toho nic není.

59:20
    Kaut v obrovské šanci! Lukáš byl proti.

59:09
    Pardubice v ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:00
    Urbanovo vyhození kotouče z pásma jen těsně minulo prázdnou pardubickou bránu!

58:42
    Maxwell znovu opouští svou klec!

58:10
    Lukáš Pabiška poslal takovou hokejovou klasiku Maxwellovi rovnou do lapačky.
    57:45 Tyler REDENBACH - 2:1
    Zdroj: Hokejka TV

57:45
    Dynamo právě vstřelilo branku!

No a zápletka dnešního duelu je tady! Hosté dvě a čtvrt minuty před koncem třetí třetiny dramatizují utkání. TYLER REDENBACH propálil Lukáše z levého kruhu.
    Bez asistence.

57:32
    Lenc si vyjel na výlet do útočnho pásma, ale Hubáček mu zabránil v nejhorším.

57:11
    Redenbach pálil a Nahohdil mohl kotouč posunout do brány.

56:47
    Ano, je to tak! Pardubice to zkouší v šesti!

56:47
    Pardubice potřebují snížit, což už mohl učinit Tomášek, ale střela se mu svezla z hokejky. Odvolají Pardubice Maxwella z brány?