Slovan Bratislava – Svätý Jur 1:5 (kon.) | Trnava B – Nitra 1:0 (kon.) | Haniska – Lok. Košice 2:3 (kon.)
Nové Mesto n/V – Žilina 0:0 (kon.)
FK Haniska
2:3 (1:2)
FC Lokomotíva Košice
Nedeľa 02.10.2016, 15:00 • Štadión FK Haniska • MONACObet liga

My Vám ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte príjemný zvyšok nedele. (17:30:18)

Máme za sebou zápas deviateho kola skupiny Východ medzi Haniskou a Lokomotívou Košice, v ktorom sme videli až 5 gólov! Na zápas si našlo cestu celkovo 475 divákov, čo je celkom slušný počet ľudí. Skóre otvorili domáci, ktorí v 16. minúte zápasu evidentne súpera zaskočili, postaral sa o to Lukáč. Lokomotíva ale nezaháľala a duel otočila ešte v prvej časti. Zásluhou dvoch gólov Gálla viedli hostia na konci polčasu 2:1. Tretí gól pridal Chmelo v 58. minúte a zdalo sa, že o všetkom je rozhodnuté. Domáci sa ale nevzdali a v 89. minúte vykresali iskričku nádeje vďaka gólu Silvu Santosa. Vo zvyšných sekundách už Haniska tretí gól vstreliť nedokázala a po 90 minútach bojovného výkonu odchádza bodovo naprázdno. Lokomotíva Košice si pripisuje dôležité tri body a ostáva v hre o čelo tabuľky.

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:11.

90+2

90+2
    Haniska teraz zbytočne faulovala, ubiehajú posledné sekundy zápasu.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Rozhodca prerušuje hru po faule hostí vo vápne súpera.

89
    Haniska dala gól!

Haniska strieľa gól v 89. minúte, Lokomotíva teraz zaspala a ešte stále môže stratiť body! ROMULO SILVA SANTOS teraz zabojoval ako lev, dáva druhý gól domáceho celku v zápase a zo zdanlivo jasného konca duelu sa stáva dráma!

88
    Košice teraz zaútočili po pravom krídle, v útočnej fáze sa ale dopustili faulu a píska sa proti nim.

86
    Žltú kartu dostáva Harvila (FC Lokomotíva Košice).

86
    Hostia sa po zbytočnom útočnom faule domácich dostávajú k lopte.

84
    Košičania vhadzovali viackrát po sebe a loptu držia s prehľadom v strede ihriska.

83
    Haniska teraz predviedla útok po ľavom krídle, hostia dobre zapracovali a založili rýchly brejk.

82
    Haniska sa ešte v rovnakej minúte ocitla v ofsajde, hostia nemajú problém vykryť šance domácich.

82
    Po rohovom kope prišla strela mimo bránu, odkopávať bude brankár Suchý.

81
    Domáci si ale dlho nevydýchli, pretože hostia budú zahrávať rohový kop.

80
    Útočník Lokomotívy sa navyše dopustil faulu, Haniska si môže vydýchnuť.

79
    Košice viedli útok po ľavom krídle, pravý obranca domáceho mužstva však dobre zasiahol a loptu pre svoj tím vybojoval.