Columbus – Pittsburgh 0:2 (kon.) | Detroit – Chicago 6:3 (kon.) | Minnesota – Carolina 3:1 (kon.)
Toronto – Montreal 3:2 (po pr.) | Anaheim – LA Kings 0:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 2:3 (po pr.)
Calgary – Winnipeg 0:4 (kon.) | Edmonton – LA Kings 3:2 (kon.)

Minnesota se raduje z výhry.

Střelecky výrazně aktivnější domácí hokejisté vyhrávají tento duel poměrem 3:1. O jejich výhře rozhodly dvě branky ve třetí třetině.

59:10
    Phillip Di Giuseppe minul branku v dobré střelecké pozici.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:45
    Hostující celek to nyní zkouší v šesti, hraje bez brankáře.

58:15
    Joel Eriksson z dobré střelecké pozice branku minul.

57:26
    V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho zajímavých momentů nyní k vidění není. Gólmani mnoho práce nemají.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:43
    Viktor Stalberg se dostal ke střele z otočky, ale nedokázal přesněji zakončit.

55:31
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Joel Eriksson vystřelil a jeho ránu dokázal ještě výborně tečovat JASON ZUCKER. Domácí vedou o dvě branky a míří za výhrou v tomto zápase. Asistence: Joel Eriksson.

54:37
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Domácí hokejisté vedou o jednu branku a mají více ze hry. Hosté se pokouší o vyrovnání, ale nemohou najít recept na brankáře Wild.

53:55
    Eric Staal bekhendovou stranou hole sice vystřelil, ale nedokázal výrazněji ohrozit branku soupeře.

52:55
    Domácí celek je podstatně aktivnější, na střely vede 36:15, a také má jednobrankový náskok.

52:13
    Výborně domácí Matt Dumba dokázal zblokovat střelecký pokus Zykova.

51:12
    Hostující Raffi Tores mohl vyrovnat, místo toho nechal vyniknout brankáře domácího celku.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 21. Coyle (Staal, Spurgeon), 50. Staal (Parise, Koivu), 56. Zucker (Eriksson) – 9. Ryan (Slavin)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Reilly, Dumba, Brodin, Folin, Suter, Surgeon – Parise, Staal, Cole – Stewart, Koivu, Granlund – Zucker, Eriksson, Pominville – Carter, Daple, Schroeder
    Carolina Hurricanes: Leighton (Nedeljkovic) – Chelios, McKeown, Hanifin,Tennyson, Slavin, Murphy – Torres, McClement, Stalberg – McGinn, Ryan, Di Giuseppe – Bickell, Nordstrom, Nestrašil – Zykov, Poturalski, Tolchinsky

Rozhodca: Hanson, Voss – Mach, Alphonso

Diváci: 18665