Columbus – Pittsburgh 0:2 (kon.) | Detroit – Chicago 6:3 (kon.) | Minnesota – Carolina 3:1 (kon.)
Toronto – Montreal 3:2 (po pr.) | Anaheim – LA Kings 0:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 2:3 (po pr.)
Calgary – Winnipeg 0:4 (kon.) | Edmonton – LA Kings 3:2 (kon.)
Vancouver Canucks
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
San Jose Sharks
cz Pondelok 03.10.2016, 02:00 • Rogers Arena, Vancouver • Príprava NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:55:33)

Tři hvězdy utkání:
    1. Matt NIETO (SJS) 0 + 2
    2. Chris TIERNEY (SJS) 0 + 1
    3. Christopher TANEV (VAN) 0 + 0

Československá stopa v utkání:

Tomáš HERTL (SJS) 0+0 5 střel, čas na ledě 18:23.

San Jose Sharks: 20.

Skončilo utkání, které muselo diváky bavit. Hrálo se často před oběma brankami a oba týmy se pouštěly často do útočení. Nakonec vyhrálo nikoliv lepší, ale šťastnější mužstvo, když v prodloužení zajistil výhru pro San Jose Matt Nieto.

64:20 Matt NIETO - 2:3

64:20
    San Jose právě vstřelilo branku!
    MATT NIETO se trefuje parádně do růžku a ukončuje tak dnešní utkání. Asistence: Nikolaj Goldobin a Brenden Dillon.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:16
    Vancouver to nyní překombinoval, v situaci tři na jednoho.

62:55
    Schlemko pálí od modré, Miller udržel puk ve své lapačce a přerušil hru.

62:21
    Etem projel na pravou stranu, odkud bekhendem vypálil, ale branku San Jose netrefil.

61:53
    Nyní již Edler s pukem za vlastní brankou.

61:33
    Wingels netrefuje branku od modré, hosté ale drží útočné pásmo.

60:49
    Baertschi s pukem v útočném pásmu, nakonec musí zasahovat Jones.

60:01

3. třetina:

Vancouver Canucks: 12

San Jose Sharks: 3.

Po šedesáti minutách se o vítězi nerozhodlo, následovat tak bude prodloužení.

60:00

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 4. Ruutu (Labate), 17. Rodin (Horvat, Juolevi) – 11. Nieto (Bergman, Labanc), 39. Labanc (Tierney, Schlemko), 65. Nieto (Goldobin, Dillon)

Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Edler, Stecher, Juolevi, Tanev, Biega, Pedan – Rodin, Horvat, Baertschi – Megna, Ruutu, Labate – Dorsett, Gaunce, Etem – Rendulic, Zalewski, Sheppard
    San Jose Sharks: Jones (Dell) – De Melo, Dillon, Mueller, Bergman, Kelly, Schlemko – Donskoi, Hertl, Goldobin – Goodrow, Wingels, Karlsson – Sorensen, Tierney, Gallant – Labanc, Carpenter, Nieto

Rozhodca: Meier, Schlenker – Devorski, Rody