Columbus – Pittsburgh 0:2 (kon.) | Detroit – Chicago 6:3 (kon.) | Minnesota – Carolina 3:1 (kon.)
Toronto – Montreal 3:2 (po pr.) | Anaheim – LA Kings 0:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 2:3 (po pr.)
Calgary – Winnipeg 0:4 (kon.) | Edmonton – LA Kings 3:2 (kon.)
Edmonton Oilers
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Los Angeles Kings
cz Pondelok 03.10.2016, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • Príprava NHL

Už se nic nestane. Edmonton ve velmi dramatickém zápase poráží Los Angeles 3:2. Jednalo se o přípravný zápas, ale nechyběla tvrdost, rychlost, nasazení. Ideální příprava na souboje v dlouhodobé části. (05:54:58)

59:43
    Brossoit drží svůj tým. Nyní výborně zastavil střelu Purcella. Kings se snaží vyrovnat.

59:25
    Toffoli nedokázal přesněji vystřelit, pak už si obránci poradili.

59:08
    Buly před brankou Edmontonu, necelá minuta hry do konce třetiny.

58:52
    Králové se snaží vyrovnat, hrají bez brankáře.

58:00
    Dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.

57:21
    Slepišev mohl vrátit Edmontonu vedení o dvě branky, ale trefil jen mantinel za brankou. Z výborné pozice minul branku.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:20
    Greene měl na holi vyrovnání, jeho tvrdá rána se odrazila od brankové konstrukce. Na druhé straně pak brankář zastavil hru. Následovat bude komerční přestávka.

55:34
    Mnoho času Los Angeles na vyrovnání už nezbývá. Sledujeme rychlý hokej, který se musí líbit divákům. Hraje se hodně tvrdě.

54:34

54:00
    Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny, přesilovka se blíží ke konci.

53:25
    V přesilové hře je Edmonton hodně aktivní. Halou probíhá mexická vlna, diváci se baví.

53:00
    Jakupov se dostal do zakončení rychlé akce svého celku, jeho rána končí na výstroji brankáře.

52:34
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Gilbert – 2 min., hákování).

52:12
    Králové se pokouší rychle o vyrovnání. Zatím se jim to ale nedaří.

51:50
    Edmonton momentálně drží svůj náskok a musí se bránit tlaku Los Angeles.

51:22
    Rychlý hokej pokračuje dál. Puk momentálně opustil hrací plochu, a tak je hra přerušena. Následovat bude komerční přestávka.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 10. Puljujärvi, 24. McDavid (Eberle), 46. Eberle (McDavid) – 45. LaDue (Carter), 50. McNabb

Edmonton Oilers: Brossoit (Gustavsson) – Fraser, Gryba, Oesterle, Benning, Nurse, Davidson – Lucic, McDavid, Eberle – Pouliot, Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Versteeg, Caggiula, Jakupov – Slepišev, Lander, Pakarinen
    Los Angeles Kings: Campbell (Zatkoff) – Forbort , Greene, McNabb, Ladue, Gravel, Gilbert – Pearson, Carter, Toffoli – Clifford, Dowd, Mersch – King, Lewis, Purcell – Bjorkstrand, Crescenzi, Bissonnette