Espanyol – Eibar 3:3 (kon.) | Valencia – Barcelona 2:3 (kon.) | Sociedad – Alavés 3:0 (kon.)
Granada – Gijón 0:0 (kon.)
Valencia CF
2:3 (0:1)
FC Barcelona
Sobota 22.10.2016, 16:15 • Mestalla, Valencia • Španielska LaLiga • 9. kolo

To je odo mňa momentálne všetko, prajem ešte príjemný zvyšok futbalovej soboty. (18:16:05)

Emóciami nabité stretnutie je za nami. Po prvom polčase viedli hostia iba o gól, za 4 minúty však skóre otočili Munir s Rodrigom, v 62. minúte vyrovnal na 2:2 Luis Suárez. V záverečných sekundách sa pískal pokutový kop po faule na vyššie spomínaného hráča Barcelony. Loptu si vzal Messi, ktorý penaltu premenil a zápas tak rozhodol svojim druhým gólom v zápase.

Ešte po poslednom hvizde sa strhla na trávniku menšia šarvátka, rozhodcovská trojica však náznak potýčky potlačila.

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 15:15.

90+6

90+5
    Hráči Barcelony oslavovali pred fanúšikmi domácich, čo sa sektoru za bránou Alvesa nepáčilo. Pri oslave Barcelovčanov dostal zásah do hlavy Neymar, ktorého trafila fľaša s vodou. Niekoľko štipľavých slov si neodpustil ani samotný Messi a vytočený bol aj tréner Barcelony. Situáciu sa snažil ukľudniť brankár Diego Alves.
    90+4. Lionel Messi (BAR) - 2:3

90+4
    Barcelona dala gól! Autorom gólu z pokutového kopu je LIONEL MESSI. Brankár Diego Alves vystihol smer lopty, tá však prešla tesne popri jeho rukách. Nešťastie, ktoré znamená tretí gól v jeho sieti.

90+3
    Penaltu bude zahrávať Lionel Messi.

90+3
    Žltú kartu dostáva Aymen Abdennour (Valencia CF).

90+2
    Bola nariadená penalta v prospech Barcelony!

90+2
    Santi Mina opäť s loptou pri rýchlom protiútoku, ani teraz však nič nepredviedol...

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Messiho center bol odvrátený a nasledovala kontra domácich, ktorá bola veľmi nádejná. Traja proti dvom. Santi Mina sa veľmi uponáhľal a prihrávka na Pareja bola príliš na päty. Škoda, Valencia mohla týmto zraziť Barcelonu na kolená.

90
    Abdennour teraz proti Denisovi Suárezovi zahral nečisto, bude to voľný kop pre hostí.

89
    Lionel Messi verzus Munir. Hráč Valencie a bývalý spoluhráč Messiho na triky Argentínca neskočil a loptu získal čisto.

88
    Útočný faul Lucasa Digneho, Diego Alves sa s rozohrávkou nikam neponáhľal.

87
    Barcelona sa snaží o tretí gól v sieti Valencie, tým sa ale otvárajú zadné dvierka v obrane hostí.

86
    Po rohu nastal veľký zmätok, vo vápne spadol Mangala, ktorý bol držaný Mascheranom. Francúzsky obranca sa ale rýchlo zo zeme pozbieral, aby loptu napálil do bloku tiel. Odrazená lopta sa dostala k Munirovi, ktorý technickou strelou iba preveril pozornosť brankára hostí!