Lyon – Guingamp 1:3 (kon.) | Bordeaux – Nancy 1:1 (kon.) | Lille – Bastia 2:1 (kon.)
Dijon – Lorient 1:0 (kon.) | Angers – Toulouse 0:0 (kon.) | Nantes – Rennes 1:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:1 (0:0)
AS Nancy-Lorraine
cz Sobota 22.10.2016, 20:00 • Stade Matmut-Atlantique (Bordeaux) [Kapacita: 42 115] • Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:57:05)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli po většinu zápasu aktivnější týmem, ale nakonec zvítězil nedokázali a do tabulky si tak připíší pouze bod za remízu 1:1. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do druhého poločasu, když se v 55. minutě prosadil Ménez a domácí tak vedli 1:0. Hostům se však v 74. minutě z ojedinělé akce podařilo srovnat, a to když Koura dostal skvělou přihrávku za obránce od Pedrettiho a střelou, která se otřela o obě tyče nakonec dokázal srovnat na 1:1. AS Nancy určitě bod z tohoto utkání těší více, než jejich dnešního soupeře.

Držení míče: 57% – 43%
    Střely celkem: 12 – 9
    Střely na branku: 2 – 2

90+6

90+4
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a dnešní utkání tak pravděpodobně skončí za stavu 1:1.

90+3
    Carrasso nemůže už v zápase pokračovat, a jelikož domácí už třikrát vystřídali, tak se do branky musí postavit stoper Pallois.

90+2
    Carrasso má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.

90+2
    Dalé se dostal zcela osamocen ke střele uvnitř vápna soupeře, ale branku trestuhodně přestřelil.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Míč se od rohového praporku dostal na přední tyči k Robicovi. Ten však následně střelou z první poslal míč pouze do boční sítě.

90
    Hosté budou zahrávat další rohový kop.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.

88
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

87
    Domácí se ještě snaží vstřelit vedoucí gól, ale zatím se jim to vůbec nedaří.

85
    Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Issiar Dia, přichází Maruce Junior Dalé.
    84. Domácí byli blízko gólu na 2:1.

84
    Domácí teď byli blizoučko gólu, když si vlastní gól dal málem jeden z hostujících obránců, od kterého se míč nešťastně odrazil směrem do branky.