Znojmo – Dornbirn | 4:3 (kon.) |
NY Islanders – Arizona | 3:2 (kon.) | | | Columbus – Chicago | 3:2 (kon.) | | | Detroit – Nashville | 5:3 (kon.) |
Novokuzneck – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) | | | Novosibirsk – Čerepovec | 2:4 (kon.) | | | Barys – Jaroslavľ | 1:8 (kon.) |
Omsk – Petrohrad | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Jugra Chanty-Mansijsk – D. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Jekaterinburg – Viťaz | 2:1 (kon.) |
Kazaň – Nižnekamsk | 3:1 (kon.) |
Jihlava – Č. Budějovice | 3:2 (po pr.) | | | Olomouc – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Hradec Králové | 1:2 (kon.) |
HC Plzeň – HC Litvínov | 5:3 (kon.) | | | Třinec – Liberec | 5:3 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 2:7 (kon.) |
Kometa Brno – Sparta Praha | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Mladá Boleslav | 4:3 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 3:2 (kon.) | | | Litvínov – SHK Mustangové | 0:13 (kon.) | | | Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 5:0 (kon.) |
Budapešť – Znojmo | 5:4 (kon.) |
Ústí n/L – Litoměřice | 3:4 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Přerov | 2:6 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 2:5 (kon.) |
Most – Motor ČB | 3:4 (kon.) | | | Třebíč – Benátky n/J | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 3:2 (po pr.) |
Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) |
koniec
Avtomobilist Jekaterinburg
2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
Viťaz Moskovská oblasť
Tomáš Bečka
Matěj Langer
Góly a asistencie:
3. A. Garejev, 51. Timašov (Torčeňuk) – 44. Makejev (Jeřábek, Afinogenov)
Rozhodca: Morozov, Odins – Vilyugin, Ponamarenko
Diváci:
Nepremenená penalta:
Avtomobilist Jekaterinburg:
Sochatskij (Ustinskij) – Kivistö, Ščemerov, Andersén, Guljajev, Turbin, Timašov, Žuravljov – Golyšev, Tičar, Simakov – Michnov, Koukal, A. Garejev – Buchtele, Česalin, Torčeňuk – A. Alexejev, K. Volkov, A. Romanov – Miťakin.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (Säteri) – Golovkov, Gimajev, Jeřábek, Katičev, Voronkov, Davydov – Afinogenov, Nikulin, Makejev – M. Aaltonen, Kopejkin, Horák – Soloduchin, Koroljov, Koršakov – Drugov, Vyglazov, Šitikov – Cyganov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (Säteri) – Golovkov, Gimajev, Jeřábek, Katičev, Voronkov, Davydov – Afinogenov, Nikulin, Makejev – M. Aaltonen, Kopejkin, Horák – Soloduchin, Koroljov, Koršakov – Drugov, Vyglazov, Šitikov – Cyganov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Morozov, Odins – Vilyugin, Ponamarenko
Diváci:
Petr KOUKAL (JEK) – 0+0, čas na ledě: 15:58
Jan BUCHTELE (JEK) – 0+0, čas na ledě: 11:11
Jakub JEŘÁBEK (CEC) – 0+1, čas na ledě: 25:21
Roman HORÁK (CEC) – 0:0, čas na ledě: 18:53