Chodov – Vítkovice 3:11 (kon.) | ELITE PRAHA – Olomouc 8:4 (kon.) | Ostrava – Liberec 11:5 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
3:11 (2:1, 0:7, 1:3)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Sobota 22.10.2016, 14:00 • SH Jižní Město • Extraliga žen (CZ) • 7. kolo

To je pro dnešek vše. Jsem rád, že jste sledovali náš online přenos. Přeji příjemný zbytek sobotního dne a budu se těšit u dalších florbalových utkání. Zatím na shledanou! (16:01:21)

Výsledek utkání mezi Chodovem a Vítkovicemi je až překvapivě jednoznačný. Ostravanky vyhrály 11:3 díky výborně zvládnuté druhé třetině, během níž si vybudovaly rozhodující náskok ve skóre. Vítkovice tak zůstávají v nové sezóně stále neporaženy.

STŘELY – TŘETÍ TŘETINA (CELKEM)

Chodov: 6 (26)
    Vítkovice: 15 (43)

59:20
    Konec měření sil probíhá v klidném tempu.

58:40
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Denisa Ratajová – 2 minuty, Vysoká hůl).

56:50
    Míček mají hráčky hostů, které si pohodlně přihrávají a míří za třemi body.

55:17
    I přes chodovský gól je jasné, že je rozhodnuto. Ani jeden z týmů se nikam nežene.

52:30
    Chodov právě vstřelil branku!
    Chodovské se přece jen vzepřely! Míček vyslala od půlicí čáry směrem na branku NELA JIRÁKOVÁ a uspěla. Asistence: Dominika Tůmová.

52:13
    Kociánová zablokovala tvrdý pražský pokus. Střela je sražena mimo.

50:08
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vlastní gól. Chodovský zmar ještě umocňuje Tereza Urbánková, od níž se míček odrazil za záda Ranochové.

49:53
    Chodov nedokáže ani v početní výhodě vyvinout stálejší nátlak. Kubíčková všechny příležitosti v klidu překazila.

48:31
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Anna Niemcová – 2 minuty, Sekání).

46:43
    Drtivé vedení hostujících hráček není nikterak náhodné. Vítkovice totiž mají nejen brankový, ale i naprosto přesvědčivý herní náskok.

44:52
    Domácí obránkyně nebyly schopny zachytit dlouhý pas na ZUZANU HALFAROVOU, která po rychlém sprintu s míčkem trefovala odkrytou část svatyně. Asistence: Denisa Ratajová.

43:11
    Florbalistky Vítkovic nenechávají nic náhodě a prosazují se i podeváté. Na konci souhry byla DENISA FERENČÍKOVÁ. Asistence: Katarína Klapitová.

42:00
    Dnešní utkání sleduje 185 diváků.

41:13
    Vítkovický volný úder nakonec soupeřovu branku neohrozil. Míček letí vedle.

40:01

Tadeáš Mima

Góly a asistencie: 6. Urbánková (Klímová), 15. Jůzová (Beránková), 53. Jiráková (Tůmová) – 10. Klapitová (Ferenčíková), 23. Enenkelová (Mandátová), 26. Ratajová (Paloncyová), 26. Kiecková (Enenkelová), 27. Paloncyová (Niemcová), 33. Ratajová (Ferenčíková), 36. Pantělejevová (Enenkelová), 40. Halfarová (Černá), 44. Ferenčíková (Klapitová), 45. Halfarová (Ratajová), 51. Urbánková (vla.)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Pitterlingová, Tožičková, Žižková, Vrbová – Suchá, Klímová, Vrátná – Urbánková, Plášková, Řepková – T. Pilíková, J. Vávrová, Jůzová – Beránková, Syslová, Tůmová – Lacková.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Velčovská) – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Černá, Theimerová – M. Šponiarová, Pantělejevová, Kiecková – Ferenčíková, Enenkelová, K. Kociánová – Ratajová, Šupáková, Paloncyová – Martináková, Hanzlíková.

Rozhodca: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt