Boston – Montreal 2:4 (kon.) | Detroit – San Jose 3:0 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 2:1 (po pr.)
Florida – Colorado 5:2 (kon.) | Philadelphia – Carolina 6:3 (kon.) | Washington – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Tampa Bay 1:4 (kon.) | Chicago – Toronto 5:4 (2:1 po s.n.) | Nashville – Pittsburgh 5:1 (kon.)
Dallas – Columbus 0:3 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:6 (kon.) | LA Kings – Vancouver 4:3 (1:0 po s.n.)
Winnipeg – Edmonton 0:3 (kon.)
New Jersey Devils
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Minnesota Wild
cz Nedeľa 23.10.2016, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mě to bude vše, děkuji Vám za pozornost a někdy příště na počtenou! (03:46:51)

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:30

Tři hvězdy utkání:
    1. Taylor Hall (NJD) 1+0
    2. P.A. Parenteau (NJD) 1+0
    3. Cory Schneider (NJD) 28 zák., 1 gól, 96,6%

Dva body tedy zůstávají v New Jersey! Přitom se po většinu utkání domácí trápili...

První třetina branku nepřinesla, ta poprvé padla až na počátku té druhé. V čase 21:00 při své premiéře skóroval švédský mladíček Joel Eriksson Ek. Ďáblové se od té doby snažili vyrovnat a bušili do obrany soupeře. Otevřít střelecký účet se jim povedlo až v 52. minutě, kdy Dubnyka prostřelil P.A. Parenteau. Zápas nakonec dospěl až do prodloužení, které před vyprodaným hledištěm po 29 sekundách rozhodl Taylor Hall!

Střely: 32:29 (9:3, 11:18, 11:8 – 1:0)

60:29 Taylor HALL - 2:1

60:29
    Devils právě vstřelili branku!
    Nic se jim nepovedlo, a tak dopředu vyrazili Devils. A těm se podařilo vstřelit vítěznou branku! Adam Henrique výborně přihrál na TAYLORA HALLA, který našel skulinku mezi betony Devana Dubnyka a vystřelil druhý bod pro New Jersey! Třetí branka pro tohoto útočíka v dresu New Jersey. Asistence: Adam Henrique.

60:12
    Do první útočné akce se vrhnou hokejisté Minnesoty, kteří na ledě mají finské duo Granlund – Koivu.

60:01

Základní hrací doba rozhodnutí nepřinesla, v Prudential Center se tedy půjde do prodloužení! Gólem v 52. minutě ho zařídil P.A. Parenteau.

Střely: 31:29

60:00

59:48
    Marco Scandella dvanáct sekund před koncem napálil pouze Coryho Schneidera a jeho betony!

59:19
    To se ale podařilo Ďáblům, nicméně po menších zmatcích nakonec svůj celek odpalem kotouče zachránil Eriksson Ek.

58:56
    Hosté nyní velice dobře napadají rozehrávku svého soupeře a komplikují mu tím situaci, k ohrožení branky se ovšem nyní neprobojovali.

58:20
    Domácí trenér John Hynes si vzal oddechový čas, chce totiž svým svěřencům sám udělit nějaké pokyny.

58:13
    Wow, to byla obrovská šance pro Minnesotu! Wild se dostali do přečíslední tři na jednoho, Charlie Coyle přihrál před branku, kde byli Ryan Suter se Zachem Parisem. Ani jeden z nich ale nedokázal trefit touš ideálně. Infarktové momenty pro domácí fanoušky!

57:51
    Další přerušení, nyní po zakázaném uvolnění, na které zahrál puk Andy Greene.

57:45
    Ihned po vhazování střílel Ryan Suter, krátce nato to zkusil znovu, ale ani jednou uspět nedokázal. Defenziva New Jersey si počínala dobře.

57:37
    Z otočky střílel Jason Pominville přímo do Coryho Schneidera, hra je opět přerušená. Nyní je hodně kouskovaná. Vhazovat se bude v útočném pásmu Minnesoty Wild.

Michal Belšán

Góly a asistencie: 52. Parenteau (Cammalleri, Zajac), 61. Hall (Henrique) – 21. Eriksson Ek (Zucker)

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, J. Moore, Quincey, Auvitu, Lovejoy – Hall, Zacha, Palmieri – Cammalleri, Zajac, Speers – B. Bennett, Henrique, Parenteau – Kalinin, Fiddler, Smith-Pelly.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter (C), Dumba, Brodin, Folin, Scandella, Prosser – Parise, E. Staal, Coyle – Granlund, M. Koivu, Stewart – Niederreiter, Dalpe, Pominville – Zucker, Eriksson Ek, Pulkkinen.

Rozhodca: Nicholson, Kozari – Devorski, Cherrey.

Diváci: 16 514