Sparta Praha – Pardubice 4:1 (kon.) | Třinec – Plzeň 3:4 (kon.) | Liberec – K. Vary 2:0 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Hradec Králové – Kometa Brno 5:1 (kon.) | Zlín – Litvínov 4:1 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 4:0 (kon.)
HC Sparta Praha
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
cz Nedeľa 23.10.2016, 15:00Tipsport extraliga (ČR) • 15. kolo

Ode mně je to pro dnešek všechno. Přeji Vám hezký zbytek dne a u dalších onlajnů, na počtenou! (17:32:39)

Zápas je u konce! Sparta vítězí 4:1, když si před svými diváky poradila s výběrem Pardubic. Domácí celek poslal do vedení Michal Čajkovský. Ve druhé třetině však dokázal za hosty vyrovnat David Tomášek, ale více toho už pardubičtí hokejisté nestihli. Naopak sparťané vsítili ještě další tři branky a rozhodli o svém triumfu 4:1.

59:57
    Ještě jeden zákrok domácího brankáře.

59:33
    Zápas se už v poklidu dohrává, o vítězi je dnes rozhodnuto.

58:37
    Gernát přihrával na druhou stranu útočné modré Michalu Čajkovskému, kterému ale přeskočil puk čepel a černá guma skončila až v hledišti O2 areny.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Tým HC Sparta Praha hraje v plném počtu.
    56:54 Lukáš PECH - 4:1
    Zdroj: Hokejka TV

56:54
    Sparta právě vstřelila branku!
    To se jim nakonec vymstilo, jelikož se do opuštěné branky hostů trefuje sparťanský štírek LUKÁŠ PECH – 4:1! Bez asistence.

56:30
    Hosté zároveň odvolávají brankáře a zkouší to v šesti bruslařích!

55:36
    Zřejmě poslední šance pro Pardubice, jak s tímto zápasem ještě něco udělat. Na trestnou lavici odchází Lukáš Cingel, který se provinil sekáním.

55:08
    Ovšem sparťané vhazování ve své útočné třetině nevyhráli, a tak musejí zpět do střední třetiny.

55:03
    Zakázané uvolnění hostujícího výběru.

53:42
    Ihnačák sebral puk u pravého mantinelu v obranné třetiny Sparty, nicméně hosté ještě chvíli dělali domácím neplechy, ale nyní se už hra přesouvá k Maxwellovi.

53:10
    Lukáš Pech se dral za pukem, nicméně pardubický obránce měl k němu blíže.

52:58
    Puk nyní skončil v ochranné síti za brankou Sparty. Bude se tedy vhazovat u brankáře Tomáše Pöpperleho.

52:31
    Střelecký pokus jednoho z domácích hráčů skončil v Maxwellově lapačce.

52:21
    Stejným prohřeškem se také provinili Východočeši.

Petr Pavlík

Góly a asistencie: 6. Čajkovský (J. Hlinka, Ihnačák), 35. Kalina (Gernát), 36. Kumstát (Čajkovský, Forman), 57. Pech – 35. Tomášek (Rolinek, Redenbach)

HC Sparta Praha: Pöpperle – Mikuš, Čajkovský, Gernát, Kalina, Barinka, Eminger, Piskáček – Ružička, P. Vrána, Uher – Klimek, J. Hlinka, Ihnačák – Kumstát, Pech, Forman – Černoch, Cingel, Kudrna.
    HC Dynamo Pardubice: Maxwell – Ščotka, Čáslava, F. Novák, Bokroš, Leduc, Ovčačík – Nedbal, Rohlík, Hubáček – Redenbach, P. Sýkora, Rolinek – Nahodil, H. Zohorna, Tomášek – Bárta, M. Kaut, T. Kaut – Mallet, Panna.

Rozhodca: Hribik, Pražák – Komárek, Ondráček