Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 3:1 (kon.) | Ufa – Novokuzneck 4:3 (kon.)
Viťaz – Riga 3:2 (kon.) | D. Moskva – Helsinki 3:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (3:0, 0:2, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
cz Piatok 28.10.2016, 16:00 • Arena Metallurg • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (18:29:31)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jan Kovář 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:02
    Tomáš Filippi 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:21

HK Sibir Novosibirsk

Alexander Salák do utkání kvůli zranění nezasáhl
    Adam Polášek 0+1, střely, čas na ledě 21:01

Právě skončilo utkání mezi týmy Metallurg Magnitogorsk a HK Sibir Novosibirsk . V něm jsme mohli vidět tři rozdílné třetiny. Tu první zcela opanovali domácí hokejisté, kteří si po brankách Jevgenije Timkina, Jevgenije Birjukova a Denise Kazionova vypracovali třígólové vedení. Druhá dvacetiminutovka byla pro změnu v režii hostů, kterým se během ní podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Zasloužil se o to nejprve Nikolaj Gluchov a v závěru prostředního dějství Arťom Vorošilo. Poslední perioda byla z kategorie vyrovnaných a byl v ní k vidění poměrně líbivý hokej. Další branku však již diváci neviděli, a tak se ze zisku tří bodů za vítězství 3:2 může radovat domácí Magnitka.

59:53
    Poláškova bomba od modré trefila je Košečkina do plastrónu. Ještě jednou se bude vhazovat v útočné třetině Sibiru.

59:30
    Puk se nedošoural na zakázané uvolnění a Sibir tak pro něj musí velmi rychle spěchat.

59:23
    Vypadá to, že je vše připraveno k pokračování utkání. Vhazovat se bude v obranné třetině domácích.

59:23
    Timkin, Těreščenko a Arťuchin se střetli v rohu útočného pásma Sibiru a výsledkem této srážky je roztříštěné plexisklo. Hráče tak nyní čeká nucená pauza.

58:58
    Jeden z hráčů Sibiru nyní výborným obranným zákrokem zneškodnil střelu letící do hostující brány.

58:33
    Krasikov je na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti lidech v poli.

58:00
    Mozjakin se snažil střílenou příhrou najít před bránou svého spoluhráče, ale jeho pas k němu vůbec neprošel.

57:35
    Kovář s Mozjakinem stále drží puk a nepůjčují ho vůbec svému soupeři.

57:06
    Magnitka se nyní drží v útočném pásmu, což jí plně vyhovuje.

56:23
    Okulovovu dělovku likviduje obtížným zákrokem Košečkin a jeho spoluhráči následně dostávají puk do bezpečí.

55:31
    Arťuchin příliš s touto přihrávkou nepočítal, a tak měl k puk blíže Chabarov, jen kus černé pryže posílá ze své třetiny.

54:50
    Obránce Sibiru nedokázal udržet puk na útočné modré a jeho spoluhráči tedy musí vyklidit obranné pásmo Metallurgu.

54:00
    Bekhendový pokus Denise Kazionova s přehledem ukryl Krasikov ve své výstroji.

53:20
    Sannikov zkoušel štěstí od levého mantinelu, ale svojí střelou minul Košečkinovu branku.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 2. Timkin (Kaletnik), 3. J. Birjukov (Zaripov, Antipin), 7. De. Kazionov (Mozjakin, Lee) – 23. N. Gluchov (Polášek, Kemppainen), 39. Vorošilo

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin – J. Birjukov, Antipin, Bereglazov, Lee, Chabarov, S. Těreščenko, Dronov – Zaripov, Jan Kovář, Mozjakin (C) – A. Sjomin, Filippi, Osala – Timkin, Kaletnik, Kosov – De. Kazionov, Dm. Kazionov, Platonov – Švyrjov.
    HC Sibir Novosibirsk: Taylor (3. Krasikov) – Mišarin, Beľakov, Polášek, Vereščagin, N. Gluchov, Naumov, D. Lukin, Sergijenko – Arťuchin (C), Kemppainen, – Boychuk, Okulov, Šumakov – , Fefelov, Děrgunov – Tkačenko, Vorošilo, A. Jakovlev.

Rozhodca: Jeřábek, Soin – Lazarev, Šeljanin

Diváci: 7 327