Poprad – Nitra 4:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 4:3 (kon.) | Košice – Martin 7:2 (kon.)
B. Bystrica – Žilina 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Trenčín 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
3:4 (1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Utorok 06.12.2016, 18:00 • ZŠ Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

Víťazný gól Petra Sojčíka znamená, že dnes sa s vami lúčim konštatovaním, že Trenčín zvíťazil po samostatných nájazdoch nad Novými Zámkami pomerom 4:3. Pre dnešný deň vám ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:37:37)

65:00 SOJČÍK - 3:4

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Dukla Trenčín.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani v predĺžení sme teda gól nevideli. Nasledovať bude teda úprava ľadu a samostatné nájazdy, ktoré začnú približne o 5 minút.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:48
    Hostia v plnom počte.

64:25
    Predĺženie nám vrcholí, zdá sa, že dnes uvidíme i samostatné nájazdy.

64:02
    Veľká šanca domácich, Čížek naznačil strelu, no prihrával Hudecovi. Pred skúseným útočníkom domácich bola odokrytá bránka, no Michal Hudec trafil len betón Petra Kuteja!

64:29
    Hossa sa presadil v úniku cez Sandgrena, na brankára Lundströma však skúsený útočník Trenčína nevyzrel.

63:16
    Lukáš Kozák inkasoval tvrdú strelu do nohy. Tak toto musí obrancu Trenčína poriadne bolieť.

63:11
    Ručkay síce vyviezol puk do stredného pásma, no tam mu puk zobrali domáci a okamžite sa ženú do útočného pásma.

62:48
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Dlouhý – 2 min., nedovolené bránenie).

Dávid Švec

Góly a asistencie: 18. Kytnár (Fábry, Čaládi), 29. Kytnár (Paulovič), 53. Fábry (Paulovič) – 26. Kozák (Sojčík, Dlouhý), 30. Švec (Novák, Drgoň), 34. Hossa, rozh. náj. Sojčík