Buffalo – Edmonton 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Vancouver 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Philadelphia – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Montreal 3:2 (po pr.) | Nashville – Colorado 4:3 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (1:2 po s.n.) | Chicago – Arizona 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:2 (kon.)
New Jersey Devils
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Vancouver Canucks
cz Streda 07.12.2016, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL
    Kyle Palmieri střelecky pomohl k výhře.
    New Jersey po dnešní výhře vylepšilo letošní statistiky na domácím ledě. 8-0-2 je jejich nejlepší startující statistika v historii klubu.

Československá stopa

V dnešním utkání nenastoupil žádný český či slovenský legionář. (03:47:38)

1. Taylor Hall (NJD) – 1+1
    2. Ben Lovejoy (NJD) – 1+0
    3. Daniel Sedin (VAN) – 1+1

A odolal. Dnešní utkání tak po velké bitvě vyhrává domácí New Jersey. V 44. minutě snížil Henrik Sedin na rozdíl jediné branky a třetí třetina tak byla hodně zajímavá. Velmi dobře se dnes předvedli oba brankáři. Obzvláště výkon Markströma byl naprosto úchvatný. Jedinou kaňkou na dnešním utkání byla zranění z první poloviny zápasu. Jak Zajac, tak Larsen by však měli být v pořádku.

Střely: 23-21

59:37
    Obrovský tlak hostů. Schneider ale zatím odolává.

59:17
    Nedaří se jim ovšem dostat ke střele a čas neúprosně utíká.

59:02
    Kosatky jsou usazeny v útoku.

58:47
    Canucks se dostali k puku, jejich brankář míří na střídačku.

58:22
    Třetí lajna Ďáblů udržela puk v obranné třetině soupeře a málem dokonce skórovala. Markström však opět prokázal parádní reflexy.

57:57
    Zatím to tak nevypadá, hosté se po špatné kombinaci vyhnali z útoku.

57:37
    Vancouver je v útoku. Podaří se mu srovnat?

56:59
    Hallův bekhend mohl rozhodnout o osudu dnešního zápasu. Markström však dnes chytá neuvěřitelně a drží svůj celek ve hře o body.

56:29
    Daniel Sedin hledal před bránou Henrika, ale obrana Devils zafungovala na jedničku a zastihla puk.

55:59
    Sutter poslal puk do obranné třetiny soupeře, ale k puku se dostal Lovejoy, který ovšem poslal puk na zakázané uvolnění.

55:36
    Puk skončil na jedné ze střídaček. Hra je tak přerušena.

55:23
    Cory Schneider si připisuje další zákrok. Burrowsova střela z velké dálky mu nenadělala potíže.

54:50
    Když jsou na ledě Sedinové, tak to jde hodně poznat. Tentokrát ovšem jejich souhra nedopadla dobře a skončila ofsajdem.

Michal Janoštík

Góly a asistencie: 4. Hall (Quincey, Parenteau), 28. Palmieri (Hall, Severson), 32. Lovejoy (Zajac, Quincey) – 22. D. Sedin (Brandon Sutter, Stecher), 44. H. Sedin (Sbisa, D. Sedin)

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Auvitu, Lovejoy, J. Moore, Quincey – Hall, Henrique (A), Parenteau – Cammalleri, Zajac (A), Palmieri – B. Bennett, Kalinin, Smith-Pelly – Wood, Fiddler, Lappin.
    Vancouver Canucks: Markström (R. Miller) – Sbisa, Stecher, B. Hutton, Gudbranson, Trjamkin, Larsen – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Brandon Sutter – Baertschi, Horvat, Burrows (A) – Markus Granlund, Chaput, Eriksson – Skille, B. Gaunce, Megna.

Rozhodca: O´Rourke, Meier – Driscoll, Sericolo