Buffalo – Edmonton 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Vancouver 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Philadelphia – Florida 3:2 (po pr.) | St. Louis – Montreal 3:2 (po pr.) | Nashville – Colorado 4:3 (kon.)
Winnipeg – Detroit 3:4 (1:2 po s.n.) | Chicago – Arizona 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:2 (kon.)
Dallas Stars
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Calgary Flames
cz Streda 07.12.2016, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL
    Gól Curtise McKenzieho Dallasu nestačil.

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (05:18:52)

Využití: 0:1

Flames se tedy ve třetí třetině podařilo otočit vývoj utkání na svou stranu, když se v přesilové hře prosadil Monahan, jenž tak rozhodl o tom, že Calgary porazilo Dallas 2:1.

59:37
    Seguin orazítkoval tyč hostující klece!

59:12
    Calgary se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

58:56
    Spezza poslal puk přímo na Johnsona, který jej stihl ukrýt před dotírajícím Jamiem Bennem.

58:36
    Lehtonen míří na svou střídačku!

58:23
    Ritchie ještě nahazoval puk do útočného pásma před červenou čárou, takže je Dallasu odpískáno zakázané uvolnění.

57:47
    Bennett se s pukem dostal až do útočného pásma, kde chtěl přihrát svému spoluhráči, jenže tento pas zastavila obrana Dallasu.

57:13
    Flames nyní poslali puk přes celé kluziště, takže je hostům odpískáno zakázané uvolnění.

56:38
    Frolík vyvezl puk až do útočného pásma Calgary, čímž tak získal nějaké vteřiny pro svůj tým.

56:13
    Jeden z hráčů Calgary poslal puk na svou střídačku, a tak se bude znova vhazovat v obranné třetině Flames.

55:51
    Kotouč skončil mimo hrací plochu, kam jej dostal Giordano i s pomocí mantinelu, takže se bude jen vhazovat v obranné třetině Calgary.

55:25
    Ritchie vystřelil z pravé strany na Johnsona, který neměl puk pod kontrolou a Dallasu se následně podařilo dostat puk do brány Calgary, avšak dle rozhodčí ho tam natlačili společně i s Johnsonem.

55:16
    Eakinovu střelu z pravého kruhu Johnson bez potíží kryje a po jeho dalším zákroku nás čeká zřejmě poslední reklamní pauza utkání.

55:06
    Chiasson následně zavezl puk až do útočného pásma, aby hokejisté Calgary mohli odejít vystřídat.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 14. McKenzie – 33. J. Gaudreau (Chiasson, Monahan), 50. Monahan (J. Gaudreau)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Honka, Hamhuis, Jo. Benn, Johns – Ja. Benn (C), Seguin, Eaves – Roussel, Faksa, Spezza (A) – Korpikoski, Eakin, B. Ritchie – McKenzie, D. Shore, Cracknell.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Jokipakka, Engelland – J. Gaudreau, S. Bennett, Chiasson – Versteeg, Monahan, Brouwer – Tkachuk, Backlund, Frolík – Ferland, Stajan, Hathaway.

Rozhodca: Morton, Luxmore – Murchison, Murray