Dinamo Kursk – ZVVZ USK Praha 69:66 (kon.)
Dinamo Kursk
69:66 (22:15, 39:36, 56:56)
ZVVZ USK Praha
cz Streda 07.12.2016, 17:05Euroliga - ženy • Skupina A

Poslední útok už zakončení nepřinesl, a tak Praha odjíždí s prohrou. Nutno však dodat, že je to velká škoda, neboť ve čtvrté čtvrtině dokonce vedla, poté ale nastal velký bodový půst a Kursk začal úřadovat. Dynamo zůstává neporaženo první, USK na druhém místě s jednou prohrou.

Nejvíce bodů:
    Ogwumikeová (16) – Petrovićová (28)

Doskoky:
    Vadejevová (14) – Petrovićová (7)

Asistence:
    Cruzová (6) – Petrovićová (6)

Já se s vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou! (18:38:10)

Konec zápasu. (69:66)

39:55
    Tak to byla trestuhodná chyba domácích! Ti rozehrávali na vlastní polovině, ale po dvou vteřinách se dostal míč mimo palubovku. Tenhle turnover nabízí Praze pět vteřin na skórování třech bodů. (69:66)

39:53
    Oddechový čas pro domácí. (69:66)

39:21
    Velká škoda. Praha se ubránila útoku soupeře, poté ale Xargayová vyběhla s míčem mimo palubovku a přišel trest v podobě trojky Cruzové. (69:66)

38:25
    Veledůležitá trojka Petrovićové! Praha vyrovnává pětadevadesát vteřin před koncem! (66:66)

38:12
    Oddechový čas pro domácí. (66:63)

37:47
    Vaughnová dává teprve sedmý bod Prahy v této čtvrtině. (66:63)

35:57
    Vadejevová zakopává naděje USK na výhru o něco hlouběji pod zem, přesněji dvoubodovým košem. (66:61)

34:59
    Ogwumikeová po nahrávce Cruzové vrací Kursku tříbodové vedení. (64:61)

34:59
    Po více než čtyřech a půl minutách se prosazuje Steinbergaová za dva body. (62:61)

34:02
    Tak pozor, McCoughtryová proměnila oba trestné hody a Kursk začíná unikat, Praha už nedala koš téměř čtyři minuty. (62:59)

32:55
    Vadevejevová s McCoughtryovou přetáčí vedení na stranu Kursku. Bodový půst Prahy pokračuje. (60:59)

30:15
    Hanušová začíná čtvrtinu nejlepším možným způsobem – trojkou. (56:59)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (56:56)

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (56:56)

28:47
    Petrovićová s Vadejevovou po dvou bodech, skóre zůstává vyrovnané. (56:56)

27:48
    Printsová měla dostatek času, a tak toho také využila. Koš za dva body znamenal vyrovnání. (54:54)