NJ Devils – Florida 0:3 (kon.) | Montreal – Washington 1:4 (kon.) | Winnipeg – Calgary 2:0 (kon.)
LA Kings – Dallas 4:6 (kon.)
Winnipeg Jets
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Calgary Flames
cz Utorok 10.01.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (04:38:50)

Hvězdy utkání:

1. Connor Hellebuyck (WPG) 28 zák., 0 gólů, 100%
    2. Dustin Byfuglien (WPG) 1 + 0
    3. Blake Wheeler (WPG) 1 + 0

Československá stopa

Michael Frolík (CGY) 0 + 0, 4 střely, čas na ledě: 17:05
    Connor Hellebuyck v letošní sezóně vychytal třetí shutout.

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním utkání mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli ani tak dlouho čekat, neboť se už v jedenácté minutě prosadil Byfuglien. Následně jsme ale dlouho branku neviděli, neboť se až ve čtyřiačtyřicáté minutě střelecky prosadil po chybě Brodieho Wheeler. Hosté se dnes střelecky neprosadili a Hellebuyck si tak připisuje na své konto čisté konto.

Střely na branku: 27 – 28

59:48
    Frolík se ještě dostal ke střele z levého kruhu. Jeho střelecký pokus mířený ke vzdálenější tyči ale dokázal Hellebuyck chytit do své lapačky.

59:15
    Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a sami kotouč vyhodili do středního pásma.

58:35
    Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Hellebuyck ale zatím odolává.

58:13
    Střelu jednoho z hostujících hráčů od modré čáry dokázal Hellebuyck v pohodě chytit do své lapačky.

58:05
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., hrubost).

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:31
    Hosté to zkoušejí v šesti!

57:14
    Hosté opět chybovali ve vlastní třetině a ke kotouči se tak dostal Scheifele. Ten však svou následnou střelou mířenou do levého horního růžku Johnsonovy svatyně poslal kotouč nad branku!