Zlín – Trenčín sk 2:2 (kon.) | Plzeň – Domažlice 5:1 (kon.)
5:1 (1:1)
TJ Jiskra Domažlice
cz Utorok 10.01.2017, 16:30 • Luční • Prípravný zápas

To je z mé strany vše, hezký večer. (18:10:45)

Je dobobojováno. Viktoria Plzeň zvládla úvodní přípravný zápas na výbornou a doma porazila třetiligové Domažlice 5:1. Domácí byli jasně lepší a vyhráli zcela zaslouženě, ale nutno dodat, že hosté bojovali a nepodali špatný výkon.

90+1

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Lešek, přichází Bláha.

85
    Míč létá ze strany na stranu, ale v závěru utkání je to bez šancí.

83
    Oba celky se ještě tlačí dopředu, tak uvidíme, zda se v závěru utkání dočkáme ještě nějaké branky.

80
    Domácí to zvládli a už zase pospíchají před branku svého soupeře.

79
    Rohový kop vybojovali i hosté.

77
    Domácí stále diktují tempo hry a hraje se hlavně na polovině Domažlic.

75
    Osmnáctý rohový kop zahrávala Viktoria, ale hosté se ubránili a stav zápasu se tentokrát nemění.

74
    A další rohový kop pro domácí.

74
    Rohový kop pro Viktorii.

73
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Bursík.

71
    Je před námi posledních dvacet minut. O vítězi je rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.

68
    Z tohoto rohu ale domácí nic nevymysleli a dopředu hned šli hosté, ale jejich kombinace k ničemu nevedla.

67
    Je tu další rohový kop pro domácí.

65
    Plzeň právě vstřelila branku!
    To už zavádní debaklem, protože TOMÁŠ POZNAR po rohovém kopu zvyšuje už nad 5:1.

64
    Viktoria se bleskově dostal k míči, vydala dopředu a vybojovala rohový kop.

Jakub Holý

Góly: 10. Hořava (pen.), 57. Piroch, 59. Hlavatý, 62. Zeman (pen.), 65. Poznar – 40. Fořt

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Sváček – Hejda, Hořava, Limbereský, Petržela, Řezník, Hrošovský, Kovařík, Chrien, Piroch, Krmenčík
    2. poločas: Sváček – Matějů, Janža, Zeman, Kopic, Poznar, Hájek, Suchan,. Hromada, Hlavatý, Piroch

TJ Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Bauer, Brožík, Lešek (87. Bláha), Ruml (46. Černý), Chocholoušek, Špírek (46. Roubal), Bezdička (46. Hejda), Mužík (73. Buršík), Fořt (46. Hašek)
    Náhradníci: Černý,Roubal, Buršík, Hašek, Bláha, Hejda, Krondát